Crypto.com вилучає Terra LUNA зі своєї платформи, токени відреагували падінням майже на 10%

Популярна криптобіржа Crypto.com сьогодні оголосила про делістинг криптовалют Terra LUNA.

19 січня 2024 - 19:22
 0  49
Crypto.com вилучає Terra LUNA зі своєї платформи, токени відреагували падінням майже на 10%
Зображення: brokker.news

Прямим наслідком цього стало падіння вартості LUNA та Terra Classic (LUNC) майже на 10%, що демонструє серйозне занепокоєння серед інвесторів. Крім того, 24-годинний обсяг торгів обома токенами знизився на 12%, що свідчить про зниження ринкової активності навколо цих активів.

У відповідь на ці події Crypto.com вжив рішучих заходів, щоб зменшити ризики та захистити своїх користувачів. Основні заходи включають призупинення торгівлі LUNA, MIR і ANC як у додатку, так і на платформах біржі Crypto.com. Крім того, було припинено внесення нових депозитів для заробітку і позик для LUNA.

Це не вплине на існуючі депозити LUNA Earn, що забезпечить стабільність для поточних інвесторів. Призупинення поширюється на депозити та зняття коштів для Terra native і Cronos CRC20 LUNA, Ethereum Mainnet ERC20 і Cronos CRC20 MIR, а також LUNA і ANC Perps, оскільки блокчейн LUNA наразі неактивний після рішення його валідаторів.

Crypto.com також призупинив роботу торгових ботів для LUNA на своїй біржі.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.