Coinbase інформує певних користувачів про розслідування CFTC щодо Bybit

Американська криптобіржа Брайана Армстронга надіслала електронні листи деяким користувачам про виклик до суду, отриманий від CFTC щодо конкурентної платформи Bybit.

28 листопада 2023 - 21:05
 0  15
Coinbase інформує певних користувачів про розслідування CFTC щодо Bybit

Coinbase, найбільша криптовалютна біржа в Америці, надіслала електронні листи деяким клієнтам щодо повістки, яку компанія отримала від Комісії з торгівлі ф'ючерсами (CFTC) у рамках розслідування регулятора щодо Bybit, торгового майданчика цифрових активів зі штаб-квартирою в Дубаї.

У повідомленні, опублікованому клієнтами Coinbase у соціальних мережах, пояснюється, що біржа може надати інформацію про певні рахунки та їх історію транзакцій відповідно до законів США.

Від вас не вимагається жодних дій, але Coinbase може відповісти на повістку до суду, якщо вона не вручена до 30 листопада 2023 року, з клопотанням про скасування або іншим запереченням проти повістки, поданої до суду, у тому числі шляхом надсилання інформації про ваш обліковий запис Coinbase до Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами, - йдеться у листі Coinbase про повістку до суду CFTC-Bybit.

У травні Coinbase повідомила своїх користувачів про юридичні вимоги щодо збору інформації про клієнтів та відповіді на повістки, випущені правоохоронними органами, регуляторними органами та податковими адміністраціями.

На момент написання цього звіту ні Bybit, ні її генеральний директор Бен Чжоу (Ben Zhou) не коментували розвиток подій. Збанкрутіла криптовалютна біржа FTX подала позов до Bybit на 953 мільйони доларів, а компанія Чжоу планує залишити британські ринки через нові правила щодо реклами.

Генеральний директор Coinbase Брайан Армстронг (Brian Armstrong) та головний юрисконсульт Пол Гревал (Paul Grewal) також поки що не відповіли на новини, хоча кілька криптомедійних будинків підтвердили їх достовірність.

Coinbase стала об'єктом правоохоронних дій Комісії з цінних паперів та бірж (SEC), яка в червні подала до суду на криптобіржу Армстронга за порушення федеральних фінансових правил, нібито працюючи як незареєстрований брокер, клірингова агенція та національна торгова платформа.

Компанія відкинула звинувачення, що призвело до можливої тривалої суперечки з SEC. Конкуруюча біржа Binance зіткнулася з подібними звинуваченнями з боку SEC, CFTC та Міністерства юстиції, що в кінцевому підсумку призвело до багатостороннього врегулювання на суму 4,3 мільярда доларів у поєднанні зі змінами в керівництві.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.