Coinbase анонсувала лістинг мем-токена BONK, який працює на Solana

Coinbase, провідна американська криптовалютна біржа, оголосила про додавання токена BONK до свого списку потенційних активів. BONK, мемкоїн собачої тематики, що працює на блокчейні Solana (SOL), злетів на 350% за останній місяць, ставши лідером серед цифрових собак.

13 грудня 2023 - 12:50
 0  12
Coinbase анонсувала лістинг мем-токена BONK, який працює на Solana

Додавання BONK до «дорожньої карти» Coinbase є ознакою того, що біржа розглядає можливість його повного лістингу. Цей підхід забезпечує прозорість та збалансоване поширення інформації.

Проте Coinbase радить утриматися від внесення цих активів, щоб уникнути ризику втрати коштів, поки не буде офіційного оголошення про повний лістинг.

BONK належить до родини мем-коїнів на кшталт Dogecoin (DOGE) та Shiba Inu (SHIB). За останній місяць його вартість виросла на 354%, значно випередивши DOGE та SHIB.

Мем-коїни, зазвичай пов'язані з тваринами, відіграють значну роль у криптовалютному світі. Їх популярність зросла в 2023 році, частково завдяки інтересу до Bitcoin ETF.

Блокчейн Solana (SOL) також продемонстрував вражаючий торговий обсяг – $924.7 млн за останні 24 години, випередивши Arbitrum, Binance Smart Chain, Polygon, Avalanche та Thorchain. За даними DefiLlama, лише Ethereum має більший обсяг, ніж Solana - $1.3 млрд.

Загалом, додавання BONK до «дорожньої карти» Coinbase свідчить про підвищений інтерес до цього мем-коїна. Проте, слід пам'ятати про потенційні ризики та рекомендації біржі щодо очікування офіційного лістингу.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.