Circle оновлює свій стейблкоїн USDC до версії 2.2

Компанія Circle, емітент стейблкоїна USD Coin (USDC), представила важливе оновлення – версію 2.2.

16 січня 2024 - 13:58
16 січня 2024 - 13:59
 0  14
Circle оновлює свій стейблкоїн USDC до версії 2.2
Зображення: brokker.news

Згідно з інформацією у їх блозі, оновлення принесе шість ключових змін для смарт-контрактів стейблкоїна на всіх підтримуваних блокчейнах Ethereum Virtual Machine (EVM).

«Починаючи з сьогоднішнього дня ми розпочнемо поетапне впровадження оновлення v2.2 USDC та EURC на тестовій та основній мережах для кожного з підтримуваних блокчейнів. Плануємо завершити його протягом найближчих місяців», - Circle.

Очікується, що повне впровадження на тестовій та основній мережах займе кілька місяців.

Що зміниться?

  • Економія на газі: Оновлення оптимізує перевірку списку заборонених адрес, зменшуючи витрати на певні транзакції. Загалом, розробники сподіваються досягти зниження на 6-7%.
  • Смарт-гаманці та абстракція рахунків: USDC тепер підтримуватиме гаманці смарт-контрактів та технологію абстракції рахунків, що відкриває шлях до інноваційних рішень у галузі зберігання коштів.
  • Більша стійкість до форків: Оновлення підвищує стійкість USDC при роботі з форками, забезпечуючи стабільність і надійність.

Оновлення USDC до версії 2.2 – це крок уперед для масового використання стейблкоїнів. Економія коштів, гнучкість і надійність стануть привабливими як для індивідуальних користувачів, так і для великих компаній. Нові можливості для розробників також сприятимуть розвитку екосистеми блокчейнів.

CEO Circle, Джеремі Аллер, очікує прийняття законів про стейблкоїни в США у 2024 році. Він вбачає високу ймовірність законодавчого регулювання цього сектора і посилається на світову тенденцію до визнання криптовалютної індустрії.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.