Чиказька біржа опціонів подає заявку на реєстрацію декількох Bitcoin ETF

Чиказька біржа опціонів (CBOE) подала до Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) заявки на реєстрацію декількох Bitcoin ETF, які торгуватимуться на біржі.

10 січня 2024 - 20:25
 0  10
Чиказька біржа опціонів подає заявку на реєстрацію декількох Bitcoin ETF
Зображення: brokker.news

У листі до SEC CBOE висловила готовність прийняти декілька заявок на реєстрацію Bitcoin ETF від провідних інвестиційних компаній, включаючи VanEck, Fidelity, Franklin Templeton, ARK Invest та Invesco Galaxy.

Це рішення є значним кроком вперед для криптовалютного сектору, оскільки потенційно дозволить традиційним інвесторам легально торгувати Bitcoin через регульовані ETF.

SEC ще не надала остаточного рішення щодо будь-якої заявки на реєстрацію BTC ETF. Однак рішення Чиказької біржі опціонів подати заявки на реєстрацію декількох ETF свідчить про те, що біржа впевнена в перспективах цього ринку.

Якщо SEC схвалить реєстрацію декількох Bitcoin ETF, це може спричинити значне зростання попиту на криптовалюту та стимулювати її подальший розвиток.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.