BNB Chain оприлюднив нову дорожню карту Greenfield

BNB Chain, екосистема, яку називають найбільшим у світі блокчейном для смарт-контрактів, оприлюднила дорожню карту технології BNB Greenfield в повідомленні 12 грудня.

12 грудня 2023 - 20:09
12 грудня 2023 - 20:09
 0  8
BNB Chain оприлюднив нову дорожню карту Greenfield

Ця дорожня карта, створена для розробників та користувачів Web2 та Web3, обіцяє підвищену продуктивність, покращений досвід розробки та розширену платформу з підтримкою декількох блокчейнів.

Збільшення пропускної здатності

Згідно з прес-релізом, ключові покращення включають п'ятикратне збільшення швидкості завантаження та вивантаження даних постачальниками сховища – з 2 МБ на секунду до 100 МБ на секунду відповідно. Це значно підвищить здатність системи безперервно обробляти великий обсяг транзакцій.

Додаткові функції включатимуть впровадження широких можливостей зберігання, включаючи тегування ресурсів, індексування, спрощену міграцію даних і атомарне оновлення об’єктів. Ці вдосконалення створюють комплексне рішення для ефективного керування даними в екосистемі BNB Chain.

Дорожня карта також передбачає реалізацію абстракцій облікових записів, що включає механізм Paymaster «з коробки» (out-of-the-box) для безперешкодної оплати комісій та вартості зберігання. Ці нововведення призначені для оптимізації фінансових процесів та сприяння більш зручному досвіду для учасників мережі BNB Chain.

Новини останнього часу

Ця новина з'явилася після нещодавнього хакатону BNB Chain Istanbul, який дав життя декільком потужним проектам, що є прикладом результатів, які розвиваються в спільноті BNB Chain.

Варто зазначити, що квартальне фінансування стартапів Web3 цього року скоротилося приблизно на 84%. Зіткнувшись з таким сценарієм, багато засновників активно досліджують альтернативні шляхи для просування своїх проектів до етапу готовності до запуску.

Очікується, що ця дорожня карта сприятиме масовому застосуванню BNB Chain, покращуючи її масштабованість, гнучкість та користувацький досвід.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.