Блокчейн Zilliqa зупинив транзакції через проблеми у створенні нових блоків

Сьогодні блокчейн Zilliqa зазнав серйозного технічного збою, який вплинув на створення нових блоків.

18 грудня 2023 - 22:22
18 грудня 2023 - 22:25
 0  12
Блокчейн Zilliqa зупинив транзакції через проблеми у створенні нових блоків
Зображення: brokker.news

Команда Zilliqa (ZIL) працює над визначенням та усунення причини, а тим часом рекомендує тимчасово призупинити всі депозити та виведення коштів у мережі. Створення блоків є критично важливим процесом для безперервності та стабільності будь-якої блокчейн-мережі. Він передбачає створення нових блоків, які записують та підтверджують транзакції. Перерва в цьому процесі може призвести до затримок у обробці транзакцій та потенційно вплинути на загальну функціональність мережі.

Zilliqa запевнила, що кошти залишаються в безпеці під час цієї перерви. Користувачі можуть перевірити безпеку своїх цифрових активів, переглянувши транзакції в ланцюжку.

Минулого тижня провідна мережа Arbitrum також зіткнулася з серйозними проблемами, оскільки мережа була недоступна понад годину через збільшення трафіку. Поточний бичачий ринок стане серйозним викликом для блокчейн-мереж щодо підтримки роботи та уникнення технічних проблем в умовах зростання трафіку.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.