Bitzlato призупиняє виведення Bitcoin

Криптобіржа Bitzlato оголосила про тимчасове припинення виведення Bitcoin (BTC) з платформи у зв'язку з юридичними проблемами у Франції.

27 грудня 2023 - 16:46
 0  9
Bitzlato призупиняє виведення Bitcoin
Зображення: brokker.news

За рішенням адміністрації, цей крок необхідний для підготовки до майбутніх судових слухань щодо арештованих активів користувачів у Франції. Компанія наголошує, що це тимчасовий захід.

«Ми зіткнулися з необхідністю призупинити спецвиведення балансу та технічну підтримку», - йдеться в повідомленні Bitzlato.

Водночас, користувачам веб-версії та мобільного додатку Bitzlato з 20 березня доступне часткове виведення BTC. З 14 вересня ліміт коштів було збільшено до 60%.

Нагадаємо, Bitzlato припинила роботу 18 січня, відразу після арешту її засновника Анатолія Легкодимова в Маямі. Згодом він визнав себе винним у переказі та відмиванні коштів злочинного походження. Підприємець також погодився закрити платформу та відмовитися від претензій приблизно на $23 мільйони, пов'язаних із арештованими активами біржі. Легкодимов подав клопотання про звільнення під заставу як частину угоди про визнання провини.

Французька прокуратура розпочала розслідування діяльності компанії. За даними Europol, Bitzlato конвертувала активи злочинного походження на суму близько €1 млрд ($1,08 млрд). Ця сума включає $700 млн для даркнет-маркетплейсу Hydra та $15 млн для операторів програм-вимагачів.

Правоохоронці також арештували гарячий гаманець платформи, який містив близько 35% коштів користувачів у всіх криптовалютах.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.