Біржа Binance посилює делістинг криптовалют під тиском регуляторів

Біржа Binance почала активно вилучати криптовалюти зі своєї платформи через зростаючий регуляторний тиск. Згідно зі звітом Kaiko, кількість криптовалют, якими можна торгувати на біржі, у 2023 році зменшилася на 21%.

12 грудня 2023 - 17:23
12 грудня 2023 - 17:23
 0  11
Біржа Binance посилює делістинг криптовалют під тиском регуляторів

Згідно з новим звітом, опублікованим Diving Into DEXs, біржа Binance активізувала процес делістингу активів після того, як її засновник і колишній головний виконавчий директор Чанпен Чжао (Changpeng Zhao) домовився з американськими регуляторами про виплату $4,3 мільярда штрафу за порушення законодаства.

Аналітики в Kaiko визнали, що в 2023 році Binance не була єдиною криптовалютною біржею, яка скоротила перелік підтримуваних активів, оскільки Coinbase і OKX також вилучили деякі інструменти. Тим часом американська криптовалютна біржа Kraken, навпаки, за даними Kaiko, дещо збільшила кількість підтримуваних криптовалют.

У середині жовтня 2023 року Kaiko зазначила у звіті, що загалом на головних торгових платформах вилучено або відключено понад 3 445 токенів чи торговельних пар. Це відзначає 15% збільшення кількості вилучених інструментів у порівнянні з усім 2022 роком. За даними Kaiko, експерти оцінюють, що до жовтня 2023 року Coinbase видалила 80 торговельних пар, що призвело до загальної кількості скасованих інструментів на її платформі до 176 за цей рік.

Новообраний головний виконавчий директор Binance Річард Тен (Richard Teng) визнав, що контроль за відповідністю на біржі при її запуску був «недостатнім». Він додав, що «були допущені помилки». Його коментарі з'явилися після того, як Департамент юстиції США звинуватив персонал Binance в тому, що вони «знали про недостатність процедур протидії відмиванню грошей і що це могло призвести до використання платформи злочинцями».

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.