Binance запускає NFT маркетплейс, орієнтований на протокол Bitcoin Ordinals

Криптовалютна біржа Binance відкрила новий маркетплейс, призначений виключно для торгівлі «написами» (inscriptions) протоколу Ordinals. Цей протокол дозволяє впроваджувати NFT та інші дані безпосередньо в блокчейн Bitcoin.

1 лютого 2024 - 16:09
 0  25
Binance запускає NFT маркетплейс, орієнтований на протокол Bitcoin Ordinals
Зображення: brokker.news

За заявою Binance, на платформі можна буде купувати, продавати та генерувати токени стандарту BRC-20 та інші активи, сумісні з EVM (Ethereum Virtual Machine). Маркетплейс інтегрований у web3-гаманець Binance, доступний через додаток платформи.

Розробники запевняють, що користувачі зможуть купувати, продавати та майнити токени BRC-20 та інші монети EVM, легко переказувати їх між платформою Binance та її криптогаманцем, а також насолоджуватися швидшими транзакціями.

Однак, незважаючи на ажіотаж навколо Ordinals, цей протокол залишається спірним. У грудні 2023 року Національна база даних вразливостей США (NVD) додала «написи» Ordinals до свого списку кіберзагроз.

Включення до списку NVD означає, що вразливість ідентифікована, каталогізована та вважається такою, що потребує публічної уваги. NVD активно аналізує вразливості мережі Bitcoin (BTC). Однією з потенційних загроз, зазначених NVD, є поширення нетранзакційних даних та спаму в мережі першої криптовалюти. Це може негативно вплинути на її продуктивність та комісії.

Розробник Bitcoin Core Люк Дашджр стверджує, що «написи» BTC використовуються для розсилки спаму в мережі. Дашджр не поступається своєю позицією, заявляючи, що NFT на Bitcoin «ніколи не існували» і взагалі є «шахрайством».

Отже, запуск маркетплейсу Binance для Ordinals хоча й відкриває нові можливості для торгівлі NFT на Bitcoin, але водночас викликає серйозні побоювання щодо безпеки та потенційного негативного впливу на мережу. Буде цікаво спостерігати за подальшим розвитком ситуації та реакцією спільноти.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.