Баррі Сілберт йде у відставку з посади голови Grayscale, його замінить Марк Шифке

Засновник Digital Currency Group Баррі Сілберт подав у відставку з посади голови Grayscale Investments, найбільшого у світі біткоїн-трасту. Ці зміни відбуваються на тлі напруженого очікування рішення Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) щодо Bitcoin-ETF.

26 грудня 2023 - 18:44
 0  13
Баррі Сілберт йде у відставку з посади голови Grayscale, його замінить Марк Шифке
Зображення: brokker.news

Сілберта на посаді голови замінить Марк Шифке, головний фінансовий директор DCG і це станеться 1 січня 2024 року. До ради директорів також приєдналися Меттью Куммел, старший віце-президент з операцій DCG, та Едвард Макгі, фінансовий директор Grayscale.

Причини відставки Сілберта та Мьорфі, також члена ради директорів, не вказані, але варто зазначити, що DCG зараз перебуває в центрі скандалу через позов Генеральної прокурорки Нью-Йорка Летиції Джеймс на суму 1 мільярд доларів.

Тим часом, вся криптоіндустрія сподівається на схвалення SEC Bitcoin-ETF, що дозволить інвестувати у спотовий Bitcoin (BTC). Зокрема, Grayscale подала заявку на перетворення свого Bitcoin-трасту або GBTC на ETF зі спотовим BTC. Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) прийняла заявку до уваги, але поки що не ухвалила рішення.

На початку 2024 року очікується, що SEC винесе остаточне рішення щодо усіх 13 заявок на Bitcoin-ETF, поданих такими компаніями, як ARK 21Shares та BlackRock. Окрім BTC, розглядаються й варіанти ETF на інші криптовалюти, як-от Ethereum (ETH).

Очікується, що схвалення Bitcoin-ETFмогло б значно збільшити інвестиції в криптовалюти та інтегрувати їх у традиційні фінансові ринки. Втім, експерти мають різні прогнози щодо його наслідків. Наприклад, BitMEX очікує на великі припливи інвестицій, тоді як JPMorgan прогнозує більш помірну активність.

Загалом, відставка Сильберта з Grayscale відбувається в критичний момент для криптоіндустрії, коли рішення SEC щодо ETF на Bitcoin може кардинально вплинути на майбутнє ринку криптовалют.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.