Аналітик: на ринку криптовалют ось-ось почнеться «сезон альткоїнів»

Відповідно до індексу, за останні 90 днів альткоїни перевершили Bitcoin.

16 січня 2024 - 00:12
 0  16
Аналітик: на ринку криптовалют ось-ось почнеться «сезон альткоїнів»
Зображення: brokker.news

Аналітик криптовалютного ринку Crypto Banter заявив, що нарешті настав час для «сезону альткоїнів», який може ознаменувати початок бичачого тренду 2024 року.

У відео від 15 січня YouTube-каналу Crypto Banter, аналітик зосередився на показниках, що вказують на перевагу альткоїнів над Bitcoin (BTC):

  • Зростання альткоїнів за останні 90 днів: За словами аналітика, індекс, який відстежує співвідношення ринкової капіталізації альткоїнів до BTC, вказує на їхнє значне переважання протягом останніх трьох місяців.
  • Лідери ринку: Альткоїни Sui, Celestia (TIA) та Helium (HNT) демонструють вражаючі показники зростання за тиждень, на 82.3%, 48.3% та 47% відповідно, тоді як Bitcoin зазнав падіння на 2.8%.
  • Приплив нового капіталу: Одним з найважливіших факторів аналітик назвав приплив нового капіталу на ринок альткоїнів. Показники справжньої ринкової капіталізації альткоїнів, ринкової капіталізації з урахуванням Ethereum та ринкової капіталізації зі стабільними монетами - усі вони свідчать про зростання та позитивну динаміку.

Аналітик підкреслив, що поточне зростання альткоїнів все ще на початковій стадії.

«Ми все ще перебуваємо в зародковому стані цього кроку», — додає аналітик.

Домінування на ринку

Показники домінування Bitcoin та Ethereum (ETH) також вказують на потенційний перехід до бичачого ринку:

  • Домінування Bitcoin (BTC): Прорив 200-денної ковзної середньої та подальше зниження до рівня технічної підтримки свідчать про слабкість Bitcoin.
  • Домінування Ethereum (ETH): Прорив 200-денної ковзної середньої та перевищення цього рівня вказують на зростаючу силу Ethereum.

Насамкінець, аналітик наголосив: щоб визначити, чи справді почався сезон альткоїнів, трейдерам слід враховувати не лише загальні ринкові сигнали, а й технічний аналіз конкретної монети, що їх цікавить.

Важливо пам'ятати: Криптовалютний ринок є дуже мінливим та передбачає високий рівень ризику. Інформація в цій новині не є фінансовою порадою, і перед тим, як інвестувати в будь-яку криптовалюту, необхідно провести власне дослідження та зважити всі ризики.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.