Alameda Research відкликала позов проти Grayscale після схвалення спотового ETF на Bitcoin

Афілійована з FTX компанія Alameda Research добровільно відкликала судовий позов проти Grayscale Investments, дочірньої компанії Digital Currency Group, незабаром після схвалення регулятором біржового фонду (ETF) на Bitcoin.

22 січня 2024 - 22:06
 0  33
Alameda Research відкликала позов проти Grayscale після схвалення спотового ETF на Bitcoin
Зображення: brokker.news

Документи суду від 22 січня показали, що Alameda відмовилася від звинувачень проти Grayscale, її генерального директора Майкла Зонненшайна, її материнської компанії Digital Currency Group (DCG) і засновника Баррі Сілберта щодо заборони на викуп акцій фонду Grayscale Bitcoin Trust (GBTC).

Позов, поданий у березні минулого року, стверджував, що Grayscale запровадила несправедливу заборону, яка утримувала понад 9 мільярдів доларів від банкрутства FTX.

Джон Дж. Рей III, новий керівник FTX після відставки Сема Бенкмана-Фріда, заявив, що позов на той час мав на меті отримати попередню охорону на тлі об'єднання активів, призначених для кредиторів та операційних витрат.

Представник Grayscale, який підтвердив новини, додав, що рішення Alameda про відкликання підтверджує позицію менеджера щодо цього питання. Фірма Зонненшайна раніше стверджувала, що компанія з торгівлі криптовалютою, яка пов'язана з FTX, не мала законних підстав для подання позову.

Зміна позиції Alameda відбулася після позитивних рішень Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) щодо спотових ETF на BTC. Це дозволило Grayscale перетворити свій флагманський фонд GBTC на ETF, підкріплений Bitcoin (BTC).

За даними CoinDesk, приватні дані показали, що FTX продала 22 мільйони акцій GBTC протягом 12 днів після схвалення SEC Bitcoin-ETF Grayscale 10 січня. Це становить приблизно 2 мільярди доларів відтоку коштів з фонду.

SEC було наказано повторно розглянути спотові ETF на Bitcoin після програшу в суді Grayscale. Три судді з Вашингтона, округ Колумбія, постановили, що SEC була «свавільною і примхливою» в тому, що відмовила в спотових ETF на BTC, одночасно схвалюючи ETF на ф'ючерси Bitcoin, які працюють як схожий продукт.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.