Акції Argo Blockchain обвалились на 8% після звіту про зниження майнінгу Bitcoin

Акції Argo Blockchain впали на 7,5% у понеділок після того, як лондонська майнінгова компанія повідомила про 20% зниження кількості видобутих BTC у січні.

5 лютого 2024 - 16:32
 0  54
Акції Argo Blockchain обвалились на 8% після звіту про зниження майнінгу Bitcoin
Зображення: brokker.news

Відповідно до фінансового звіту компанії за січень, Argo Blockchain видобула 124 BTC, що на 20% менше, ніж результати майнінгу BTC у грудні 2023 року. Компанія пояснила зниження «16-відсотковим зниженням хеш-ціни, деномінованої в Bitcoin», а також такими факторами, як «обмеження, пов'язані з погодою», у Квебеку, Канада, і Техасі, США, де розташовані її об'єкти.

«Зниження хеш-ціни в січні 2024 року було зумовлене нижчими комісіями за транзакції в мережі Bitcoin і вищою складністю мережі порівняно з груднем 2023 року», - заявила Argo Blockchain.

Після цієї новини акції Argo (ARBK) на фондовій біржі Nasdaq впали на понад 7% до $1,93, згідно з Google Finance. Загалом, Argo повідомила про дохід у розмірі 5,3 мільйона доларів за січень, що на 19% менше, ніж у грудні 2023 року, коли він становив 6,6 мільйона доларів. Станом на 31 січня на балансі Argo було приблизно 18 BTC, як зазначено у фінансовому звіті.

Коментуючи зниження результатів видобутку, генеральний директор Argo Blockchain Томас Чіппас зазначив, що крипто-майнери забезпечують «унікальне джерело базового попиту на електроенергію, яке можна швидко скоротити, щоб звільнити електроенергію для інших користувачів у мережі».

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.