Аірдроп криптовалюти WEN завершився знищенням 25% токенів

Завершився аірдроп токену WEN на блокчейні Solana. У результаті чверть їх загальної кількості було спалено, оскільки вони не були затребувані користувачами.

30 січня 2024 - 09:00
30 січня 2024 - 00:02
 0  50
Аірдроп криптовалюти WEN завершився знищенням 25% токенів
Зображення: brokker.news

Токен WEN, створений як данина постійним питанням спільноти криптовалют щодо нових випусків токенів, став частиною унікального експерименту із фракціоналізованими NFT.

Простіше кажучи, вірш користувача @weremeow було перетворено на NFT, а потім поділено на один трильйон частин, кожна з яких представляла один токен WEN. Цей підхід дозволив творцям назвати WEN першою монетою спільноти на основі фракціоналізованих NFT.

Аірдроп проводився через платформу Jupiter, децентралізованого агрегатора бірж, як масштабне тестування її нового майданчика для запуску токенів. Очікується, що Jupiter знову скористається своїм лаунчпадом для запуску власного токена JUP, орієнтуючись майже на мільйон гаманців.

Стратегія роздачі WEN була масштабною, охоплюючи понад мільйон активних гаманців Solana. До них входили активні користувачі Jupiter за останні шість місяців, власники популярних NFT-проектів на платформі та власники смартфонів Solana Saga.

Станом на понеділок, 17:00 за київським часом, ціна WEN різко впала до $0,00012748 після спалення токенів, перш ніж повернутися до поточної ціни $0,0001362, згідно з даними CoinGecko.

24-годинний діапазон ціни токена коливався між $0,000124 та $0,0001808. Це означає, що аірдроп, де кожен гаманець отримує 645 652 токени, міг принести користувачам приблизно $92, за останньою ціною.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.