Криптовалютна біржа KuCoin досягла оцінки у $10 млрд

Черговий раунд залучення фінансування став величезним проривом для біржі KuCoin, яка побила рекорд своєї оцінної вартості.

11 травня 2022 - 20:14
19 січня 2024 - 23:16
 0  20
Криптовалютна біржа KuCoin досягла оцінки у $10 млрд

Не минула й половина 2022 року, як біржа KuCoin поділилася новим досягненням. Компанія залучила фінансування Pre-Series B у розмірі 150 мільйонів доларів від фондів Jump Crypto, Circle Ventures, IDG Capital та Matrix Partners, що підвищило оцінну вартість KuCoin до 10 мільярдів доларів.

Попередній раунд відбувся три з половиною роки тому, і тоді вдалося залучити 20 мільйонів доларів у вигляді фінансування серії A від IDG Capital та Matrix Partners. Отримані засоби дозволили KuCoin стрімко розвиватися та розширювати активну аудиторію біржі. 

Трохи статистики:

  • Біржа обслуговує понад 18 мільйонів користувачів у більш ніж 200 країнах та територіях;
  • Як перша біржа альткойнів, KuCoin підтримує понад 700 активів та понад 1200 торгових пар;
  • Накопичений обсяг торгів вже перевищив 1 трильйон доларів завдяки найкращій у галузі ліквідності та глибині ринку.

У компанії заявили, що розвиток Web 3.0 і DApps досяг критичної точки, і тому створення децентралізованої екосистеми, що пропонує широку різноманітність продуктів та покращених послуг у децентралізованому просторі, буде їх основним напрямком розвитку в майбутньому.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.