За останні три дні кількість нових акаунтів у Shibarium зросла на 254%

Shibarium, рішення для масштабування 2-го рівня, що лежить в основі екосистеми криптовалюти Shiba Inu, переживає значне зростання активності користувачів. За останні три дні кількість нових акаунтів зросла на 254%.

5 лютого 2024 - 15:29
5 лютого 2024 - 15:57
 0  223
За останні три дні кількість нових акаунтів у Shibarium зросла на 254%
Зображення: brokker.news

Згідно з даними Shibarium scan, цей сплеск інтересу збільшив загальну кількість нових акаунтів з 24 на 1 лютого до 61 на 3 лютого, що свідчить про зростаючий попит на послуги Shibarium.

Підвищена активність на платформі Shibarium є показником її зростаючого використання. Наразі зафіксовано 1,35 мільйона адрес гаманців і середній щоденний обсяг транзакцій у 2,46 мільйона. Технічні характеристики платформи, зокрема час блоку близько 5 секунд та мінімальні комісії за газ, демонструють її здатність ефективно обробляти велику кількість транзакцій, зберігаючи при цьому низькі витрати для користувачів.

Тим часом, Shibarium досяг чергової віхи, перетнувши позначку в три мільйони блоків, що є свідченням його надійної архітектури та зростаючого інтересу розробників, який відображається в підтримці платформою 15 004 контрактів. На момент написання Shibarium обробив понад 332,613 мільйона транзакцій та підтримує 8 979 різноманітних токенів.

Цікаво, що основним бенефіціаром цієї хвилі активності нових користувачів може стати не сам токен Shiba Inu (SHIB), а BONE, який служить основною криптовалютою для оплати газу та стейкінгу валідаторів у Shibarium. Це може змістити фокус інвесторів на BONE, особливо з огляду на його потенційні наслідки для ринку. Однак на момент написання, за даними CoinMarketCap, ціна BONE знизилася на 0,13%.

З іншого боку, аналітики ринку оптимістично оцінюють перспективи SHIB, прогнозуючи значне зростання його вартості до 2025 року. Прогнози щодо його вартості у розмірі $0,00004930, що означає зростання на 442%, а деякі експерти прогнозують стрибок до $0,0001, демонструють очікування щодо майбутніх показників SHIB. Цей оптимістичний прогноз підкріплюється амбіціями команди SHIB завершити всі пов'язані проєкти до 2025 року.

На тлі цих подій спільнота Shibarium уважно стежить за прогресом автоматичного механізму спалювання токенів SHIB, який наразі проходить тестування на Puppynet. Ця ініціатива гарантує оптимізацію процесу спалювання, що сприятиме покращенню ефективності та прозорісті.

Оскільки понад 43 мільярди токенів SHIB уже було вручну спалено, перехід до автоматизованої системи з нетерпінням очікується через її потенціал подальшого скорочення загальної кількості SHIB у циркуляції та позитивного впливу на його ринкову динаміку.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.