XAI став топ-темою серед криптоспільноти після анонсу його лістингу на Binance

XAI, ігровий токен блокчейну, став другою за популярністю темою у криптовалютній сфері сьогодні, поступаючись лише Bitcoin (BTC) після оголошення про лістинг на Binance, найбільшій криптобіржі світу.

9 січня 2024 - 23:55
 0  20
XAI став топ-темою серед криптоспільноти після анонсу його лістингу на Binance
Зображення: brokker.news

Згадки у соцмережах XAI досягли піку, поступаючись лише BTC. Згідно з даними Santiment, 53% цих згадувань мають позитивний, 31% - негативний та решта нейтральний характер.

Такий стрімкий інтерес до XAI, ймовірно, спричинений оголошенням Binance про лістинг токена на платформі. Проте, позитивний сентимент не врятував XAI від загального спаду ринку.

На момент публікації XAI торгується на рівні $0.55, його ціна знизилася на понад 18% за останні 24 години. Обсяг торгів за добу становить $323 мільйони.

Утім, переважно позитивні згадки в соціальних мережах вказують на те, що реакція ринку на лістинг, найімовірніше, була позитивною, а спад, швидше за все, пов'язаний із загальними ринковими силами.

XAI має на меті створити справжні економіки та відкрити вільну торгівлю в екосистемах відеоігор, дозволяючи гравцям володіти й торгувати ігровими предметами без використання криптовалютних гаманців. Мережа також передбачає незалежну роботу вузлів та винагороджує їх токенами та доступом до управління.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.