Віталік Бутерін розкрив деталі наступного оновлення Ethereum

Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін розповів про наступний етап дорожньої карти блокчейна - The Purge.

2 квітня 2024 - 12:18
 0  66
Віталік Бутерін розкрив деталі наступного оновлення Ethereum
Автор зображення: brokker.news

За словами Бутеріна, цей етап спрямований на спрощення структури мережі та зменшення навантаження на вузли. Центральним елементом розвитку протоколу на цьому етапі є впровадження та розробка EIP-6780, представленого під час нещодавнього хардфорку Dencun. Він оптимізує код SELFDESTRUCT, підвищуючи безпеку та спрощуюючи реалізацію протоколу.

«Цей EIP є ключовим прикладом часто недооціненої частини розробки протоколу Ethereum: зусилля зі спрощення протоколу шляхом видалення складності та додавання нових гарантій безпеки», - Віталік Бутерін, співзасновник Ethereum.

Бутерін також окреслив декілька інших напрямків оптимізації протоколу Ethereum. Нещодавно клієнт Geth видалив тисячі рядків коду, очистивши мережеву підтримку, додану до The Merge, а EIP-7523 вирішив проблему «порожніх облікових записів».

Завдяки оновленню припинено підтримку більшості порожніх облікових записів з мереж Ethereum Proof-of-Work (PoW). 18-денне вікно зберігання блоків Dencun також сприяло спрощенню протоколу, обмеживши збережену інформацію до 50 ГБ, яка залишається незмінною з часом.

Крім того, Бутерін запропонував використовувати механізм попередньої компіляції - це контракти Ethereum, які містять логіку, реалізовану безпосередньо клієнтами, а не кодом EVM.

«Попередня компіляція успішно використовується сьогодні, зокрема, для роботи додатків на базі ZK-SNARK за допомогою попередньої компіляції еліптичних кривих», - додав Віталік Бутерін.

У березні співзасновник Ethereum звернув увагу на необхідність внутрішнього масштабування мережі та паралелізації обробки ролапів, щоб закріпити успіх оновлення Dencun. Це найсуттєвіше оновлення з моменту переходу на алгоритм Proof-of-Stake (PoS) завдяки The Merge, яке запровадило можливість транзакцій з блобами.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.