Ціна Vita Inu (VINU) зросла на 24%, новий тамагочі Tamadoge (TAMA)

Vita Inu набирає обертів прямо зараз, піднявшись майже на 24% за 24 години на момент написання статті, оскільки VINU знайшов ключову підтримку та злетів після різкого розпродажу у суботу та неділю.

5 вересня 2022 - 10:14
24 листопада 2023 - 22:26
 0  26
Ціна Vita Inu (VINU) зросла на 24%, новий тамагочі Tamadoge (TAMA)

Насправді монета накачалася більш ніж на 170% за останній місяць після того, як проект досяг деяких ключових етапів.

Що таке Vita Inu (VINU) і чому він накачується?

Vita Inu — це нещодавно запущений проект, який претендує на звання найшвидшої, екологічно чистої та найефективнішої мем-монети на ринку. Проект запускає 4 мільйони транзакцій на кожну транзакцію Dogecoin (DOGE).

Творці стверджують, що транзакції займають менше секунди — в порівнянні з приблизно 5 хвилинами для DOGE або Shiba Inu (SHIB) — при цьому транзакції вимагають нульової комісії та використовують незначну кількість енергії.

На відміну від DOGE, Vita Inu (VINU) також пропонує широкий спектр корисностей та варіантів використання, щоб залучити інвесторів до проекту. Хоча DOGE був створений як валюта, його використання було вкрай обмеженим, екосистема VINU складається з багатьох частин.

Вони створюють сумісний з віртуальною реальністю метавсесвіт, в якому члени спільноти можуть налаштовувати та створювати контент, наприклад міні-ігри, створюючи власне dApp, яке пропонуватиме стейкінг та винагороди, а також пропонуватиме NFT.

Нещодавній памп VINU, мабуть, стався після того, як монета була зареєстрована на Gate.io, і проект також оголосив про свої поточні ставки за стейкінг — власники можуть отримати 150% річних на рік протягом 14 днів заблокованого стейкінгу.

Одним із потенційних недоліків проекту є те, що максимальний запас токенів становить 1 квадрильйон (1 000 000 000 000 000) — з них 980 трильйонів вже знаходяться в обігу — хоча є плани спалювати 100 трильйонів токенів на місяць.

Альтернатива Vita Inu —Tamadoge (TAMA)

Tamadoge — це один із проектів, який пропонує такий же потенціал мем-монети для зростання, а також довгострокову корисність та цінність.

Токен TAMA в даний час знаходиться на етапі передпродажу і вже залучив майже 11,5 млн. доларів США як початкове фінансування, при цьому залишилося менше 30% передпродажного розподілу — і очікується, що його буде продано до початку жовтня.

Власники TAMA зможуть мінтити вихованців NFT наприкінці 2022 року, при цьому вихованці утворюють центр екосистеми.

Гра, створена в стилі дитячого захоплення тамагочі 90-х, власники вихованців зможуть годувати та доглядати їх, купувати їжу та інші товари в зоомагазині, спостерігаючи, як вони ростуть і дорослішають.

Потому вихованці зможуть боротися проти інших у грі, де можна заробити, а призи розігруватимуться в щомісячній таблиці лідерів.

Пізніше у проекті домашні тварини будуть трансформуватися з 3D на доповнену реальність, і власники зможуть вивести їх у реальний світ для вивчення.

На відміну від VINU, Tamadoge також має набагато суворішу токеноміку з максимальним запасом всього в 2 мільярди та дефляційним механізмом, який призведе до 5% спалювання покупок у зоомагазині.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.