Вартість криптовалюти FLEX зросла на 370%: чи варто інвестувати у неї

FLEX, маловідома криптовалюта, стала лідером за темпами зростання серед 500 найпопулярніших цифрових активів, піднявшись на 370% за останні 24 години.

20 грудня 2023 - 23:14
20 грудня 2023 - 23:15
 0  10
Вартість криптовалюти FLEX зросла на 370%: чи варто інвестувати у неї
Зображення: brokker.news

На момент написання новини, вартість одного токена FLEX становить $2,06. Проте, експерти радять інвесторам поставитись до цього феномена з обережністю, адже є ознаки можливого штучного розгону ціни та подальшого різкого падіння.

Попри значне зростання, ринкова капіталізація FLEX залишається скромною - $203 мільйони, а добовий обсяг торгів не перевищує $168 000. Така динаміка може вказувати на маніпуляцію кількістю токенів в обігу.

З моменту досягнення історичного максимуму в $8,16 10 серпня, FLEX перебував на американських гірках, 19 разів стрибнувши з $0,44 до понад $2.

Платформа аналітики ринку Santiment застерігає про потенційне падіння ціни. Відповідно до їхніх даних, індекс відносної сили (RSI) FLEX злетів з 31 до 88, що сигналізує про перегрітий ринок та підвищений ризик корекції.

Додає скептицизму і оцінка Investors Observer, яка характеризує FLEX як актив з високим рівнем ризику та волатильності. Їхні дані свідчать, що ціна токена може суттєво коливатися навіть від незначних змін в інвестиційному кліматі.

Важливим фактором є також припинення роботи платформи CoinFLEX, яка припинила обслуговувати клієнтів 31 жовтня. Таким чином, купувати FLEX, який більше не має свого майданчика для торгів, з комерційної точки зору є безглуздим.

Загалом, хоча стрімке зростання FLEX може звабити деяких інвесторів, слід пам'ятати, що подібні «ракети» часто закінчуються катастрофічними падіннями. Експерти рекомендують ретельно зважити всі ризики перед прийняттям рішення про інвестування в даний актив.

Примітка: Ця новина не є фінансовою порадою. Будь ласка, завжди проводьте власне дослідження перед інвестуванням у будь-які активи.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.