VanEck збирається ліквідувати ф'ючерсний ETF на Bitcoin

Американська компанія VanEck, відомий постачальник інвестиційних продуктів, ухвалила значуще рішення ліквідувати VanEck Bitcoin Strategy ETF (XBTF) – біржовий фонд, що інвестував у ф'ючерсні контракти на BTC.

17 січня 2024 - 21:39
 0  39
VanEck збирається ліквідувати ф'ючерсний ETF на Bitcoin
Зображення: brokker.news

Рішення про ліквідацію XBTF, оголошене в прес-релізі від 16 січня, ґрунтується на комплексному аналізі його ефективності, ліквідності, обсягу активів під управлінням та інтересу інвесторів. 

Акціонери XBTF мають можливість продати свої частки до закриття ринку 30 січня 2024 року.

Після цього ETF буде офіційно знято з торгів. Варто зазначити, що рішення VanEck збіглося зі зниженням активності на ринку криптовалют: ф'ючерси на Bitcoin із найближчим терміном поставки впали на 1,6%.

Ціна першої криптовалюти за останні 24 години опустилася на 2,2% до $42 300. Більш того, обсяг торгів BTC зменшився з $62 млрд на момент затвердження біржового фонду до нинішніх $22 млрд.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.