У березні 2024 року ціна Bitcoin може досягти позначки у $63 000

Аналитики Matrixport оприлюднили новий звіт з оновленим прогнозом ціни Bitcoin (BTC) на найближче майбутнє.

24 лютого 2024 - 13:00
24 лютого 2024 - 01:30
 0  70
У березні 2024 року ціна Bitcoin може досягти позначки у $63 000
Зображення: brokker.news

Згідно з документом, експерти вважають, що досягнення BTC позначки $63 000 у березні 2024 року є цілком можливим. На їхню думку, існує декілька ключових факторів, які можуть сприяти зростанню.

По-перше, звіт відзначає зростаючий інтерес з боку інституційних інвесторів, що підтверджується збільшенням інвестицій у Bitcoin після схвалення спотових Bitcoin-ETF.

По-друге, важливим чинником називають майбутнє скорочення винагороди майнерів BTC, а сама подія має назву «халвінг». Подібні події у минулому призводили до зростання ціни Bitcoin. Проте, чи спостерігатиметься такий ефект цього разу, залишається невідомим.

По-третє, майбутні президентські вибори у США та політична невизначеність можуть вплинути на вартість першої криптовалюти за ринковою капіталізацією. Однак, вплив таких політичних подій на криптовалютний ринок є досить складним, що ускладнює точне прогнозування.

Раніше Matrixport назвав лютий сприятливим місяцем для інвестування у BTC. Аналитики посилаються на сезонну закономірність, спостережену протягом останніх десяти років, яка свідчить про те, що лютий є вигідним для інвестицій у Bitcoin. У 7 випадках з 10 середня прибутковість першої криптовалюти у лютому становила 8%.

«Лютий, як правило, є сприятливим місяцем для Bitcoin, демонструючи помітну сезонну закономірність із позитивною доходністю у 7 з останніх 10 років із середнім показником +8%», - Matrixport.

Варто зазначити, що деякі експерти, такі як фахівці Європейського центрального банку, скептично ставляться до довгострокових перспектив Bitcoin та вважають його вартість завищеною.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.