ТОП 7 хакатонів 2024 з AI, GameDev, VR/AR, Web3 для українських команд

В цій статті зібрали найцікавіші хакатони в трендових напрямках розробки: штучний інтелект та машинне навчання, віртуальна та доповнена реальність, блокчейн та Web3, геймінг. Всі заходи виключно в онлайн форматі та безплатні.  На деяких з них цілеспрямовано запрошують учасників з України. 

28 березня 2024 - 11:57
5 квітня 2024 - 01:09
 0  37
ТОП 7 хакатонів 2024 з AI, GameDev, VR/AR, Web3 для українських команд
Автор зображення: brokker.news

Сезон хакатонів вже майже минув, а ви не встигли долучитися до створення грандіозних проєктів? Ще є шанси позмагатися за призи та отримати підтримку для своїх стартапів.

В цій статті зібрали найцікавіші хакатони в трендових напрямках розробки: штучний інтелект та машинне навчання, віртуальна та доповнена реальність, блокчейн та Web3, геймінг. Всі заходи виключно в онлайн форматі та безплатні.  На деяких з них цілеспрямовано запрошують учасників з України. 

Solana Renaissance Global Online Hackathon

Реєстрація триває до 1 квітня 2024 року.

Подача проєктів до 8 квітня 2024 року.

Напрямок

Web3 хакатон з напрямками GameDev, Consumer Apps, DeFi & Payments, DAOs & Startup Communities, DePIN, Crypto Infrastructure. Блокчейн Solana.

Призи

Понад $4 млн буде розподілено в шести напрямках, спеціальних призах та додаткових інвестиціях в проєкти переможців.

Наймасштабніший хакатон року Solana Renaissance вже триває та запрошує українські команди долучатися з власними ідеями, проєктами чи просто доєднуватися до команд-учасників. Конкретного завдання для білдерів немає — лише величезний простір для творчості та можливість запустити свій проєкт на блокчейні Solana з ідеї. А також виграти грошові призи в кількох номінаціях та залучити інвестиції одразу на хакатоні.

Хакатон Solana проходить онлайн на платформі Colosseum, участь безплатна.

Scaling Ethereum 2024

Буде проведений з 5 по 26 квітня 2024 року онлайн.

 

Напрямок

Web3, блокчейн Ethereum

Призи

У вигляді грошових призів в 11 категоріях буде розподілено $150 тис.

Scaling Ethereum 2024 — це більше, ніж просто хакатон; це конвергенція розумів, ідей та ресурсів. Учасники не лише будуть створювати проєкти, а й стануть частиною трансформаційного досвіду, який підіймає екосистему Ethereum на нові висоти. Працюйте над будь-якою ідеєю, яка будується на основі Ethereum. Вам не потрібно розв'язувати конкретну проблему.

Подати заявку на участь можна за посиланням і участь, звісно, безплатна. Однак організатори запросять від вас певну суму в криптовалюті для підтвердження реєстрації. Пізніше кошти повернуть.

ETHOnline 2024

Для тих хто не встигне на квітневий хакатон, також буде проведено онлайн-захід 23 серпня – 13 вересня 2024 року.

 

Напрямок

Web3, блокчейн Ethereum

Призи

У вигляді грошових призів в 12 категоріях буде розподілено $175 тис.

ETHOnline 2024 — подія дещо схожа на попередню, покликана зібрати найкращих експертів з екосистеми Ethereum. Командам дозволено створити щось чудове трохи більше ніж за два тижні. Організатор надасть велику кількість ресурсів web3, менторів, партнерів та програмне забезпечення.

Переходьте на сторінку реєстрації.

OpenFin Hack FinTech Hackathon

Запланований на 9 — 13 квітня 2024 року в онлайн форматі.

Напрямок

AI,  Blockchain, Web3, Fintech, NFT

Призи

Головний приз складає понад €5 000.

OpenFin Hack — це міжнародний фінтех-хакатон, спрямований на впровадження інновацій у фінансовому секторі. Основні теми: краудфандинг, виявлення та запобігання шахрайству, блокчейн-рішення, аналітика даних, індивідуальні фінансові послуги, фінансова грамотність.

Ловіть шанс створити цікаві та сміливі фінтех-рішення та виграти призи. Зареєструватися можна за посиланням.

Meta Quest Presence Platform Hackathon 2024

Подача проєктів вже відкрита — з 25 березня по 13 травня 2024 року.

Напрямок

AR/VR,  GamDev

Призи

У вигляді призів буде розподілено понад $30 000.

Створіть змішану реальність, використовуючи можливості Meta Presence Platform, включаючи принаймні одне з перелічених: Mixed Reality (MR) (наприклад, Passthrough, Spatial Anchors, Scene, Mesh, Depth). І принаймні один додатковий Presence Platform SDK (включаючи, але не обмежуючись: Interaction SDK, Movement SDK, Voice SDK або Audio SDK). Працюйте в таких категоріях: звичайні або соціальні ігри; хобі, інтереси та розвиток навичок, утиліти та дизайн.


Зареєструватися на хакатон можна також до 13 травня.

TRON Grand Hackathon: HackaTRON Season 6

Подача проєктів відбувається до 7 травня і вже відкрита.

Напрямок

Web3, Blockchain Tron

Призи

До $650 тис. буде розподілено в призових місцях. 

HackaTRON має на меті дати можливість розробникам ще більше розширити свої можливості BUIDLing і зміцнити зв’язки в глобальній екосистемі блокчейну. Створіть програмне забезпечення/dApp/вебсайт, який інтегрується з блокчейном TRON/BTTC і відповідає одному з наступних напрямків: Web3, Artistry, DeFi, Builder, Integration.

Детальні вимоги до учасників шукайте на сторінці реєстрації.

AI Hackathon 2024

Онлайн з 3 по 5 травня 2024 року.Напрямок

AI

Призи

Грошовий приз у розмірі $1800, а також можливість для трьох найкращих команд отримати доступ до pre-seed капіталу в розмірі $10 000.

Приєднуйтесь до онлайн-події, яка об’єднає найталановитіших програмістів та провідні компанії для створення новаторських технологій протягом 3 днів. Створіть власний AI-стартап під час хакатону. Орієнтуйтеся на такі сфери: ​​промислові рішення, рішення для споживчого ринку та відкриті інновації. Використовуйте Computer Vision, Generative Images, Dalle 3, Midjourney та Open AI.

Реєстрація за посиланням.

Застереження: Ця публікація містить винятково особисті думки та переконання автора. Редакція не несе відповідальності за зміст та достовірність матеріалів, розміщених у розділі «Блоги».

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Марк Лецюк Сo-founder Kumeka Team, вже 4 роки співпрацюю з Solana. «Став амбасадором Solana в нашому регіоні ще тоді, коли про неї ніхто не знав, а блокчейни третього покоління тільки зароджувалися.»