Криптовалюта ABT зросла на 27% і досягла нового історичного максимуму

Токен ABT, рідний для блокчейн-платформи ArcBlock, пережив значне зростання ринкової вартості. За останні 24 години його ціна піднялася на 27%, досягнувши нового історичного максимуму в $3.97.

15 травня 2024 - 12:40
 0  69
Криптовалюта ABT зросла на 27% і досягла нового історичного максимуму
Автор зображення: brokker.news

Обсяг торгів також суттєво зріс, досягнувши $31.8 млн за той самий період. Це, згідно з даними CoinMarketCap, підвищило ринкову капіталізацію токена до $391 млн.

ABT є невід'ємною частиною екосистеми ArcBlock. Ця платформа поєднує технологію блокчейн з хмарними обчисленнями, щоб сприяти розробці та розгортанню децентралізованих додатків.

Створена для зручності користувачів та економії коштів, платформа ArcBlock підтримує різноманітні сервіси, компоненти та додатки, сприяючи самостійній еволюції екосистеми. ABT, як токен стандарту ERC-20, використовується переважно для оплати послуг всередині цього фреймворку.

Рушій штучного інтелекту ArcBlock, AIGNE, спрощує доступ до великих мовних моделей і генеративних технологій штучного інтелекту. Він дозволяє користувачам легко отримувати доступ і використовувати великі мовні моделі (LLM) та генеративний ШІ (AIGC) без написання коду, дозволяючи будь-кому створювати цілісні додатки за допомогою ШІ.

За останні два дні ABT зріс приблизно на 36%, згідно з даними CoinMarketCap.

Останнє зростання вартості ABT може бути пов'язане з низкою заяв Роберта Мао, засновника ArcBlock.

13 травня Мао підкреслив потенціал агентів штучного інтелекту стати значною частиною щоденних активних користувачів до 2030 року з оціночною ринковою вартістю від $15 до $25 трлн.

14 травня Мао оголосив про інтеграцію підтримки GPT-4o в їхню модель AIGNE, що покращує її можливості. Зокрема, GPT-4o включає такі функції, як можливість обробляти та розуміти відео та аудіо із завантажених файлів, а також генерувати короткі відео.

Попри вражаючі показники ArcBlock, загальний криптовалютний сектор залишається відносно стабільним, при цьому глобальна ринкова капіталізація коливається близько $2.26 трлн. Індекс страху та жадібності, який вимірює настрої інвесторів, наразі становить 52, що говорить про нейтральний погляд серед криптотрейдерів.

Bitcoin, найбільша криптовалюта за ринковою капіталізацією, переживає період бічного руху, його ціна наразі становить $62 050. Ця модель торгівлі відображає обережний підхід інвесторів на тлі змішаних настроїв на ринку.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.