Terraform Labs оголосила про банкрутство після краху екосистеми Terra

Сінгапурська блокчейн-компанія Terraform Labs, відома своєю сумнозвісною екосистемою Terra, подала заяву про банкрутство у США. Це рішення було ухвалено після того, як суд ухвалив рішення в грудні 2023 року, що Terraform Labs порушила законодавство США.

22 січня 2024 - 11:51
 0  22
Terraform Labs оголосила про банкрутство після краху екосистеми Terra
Зображення: brokker.news

У документах, поданих 21 січня, Terraform Labs розкрила зобов'язання в діапазоні від 100 до 500 мільйонів доларів США. Серед найбільших кредиторів фігурують генеральний директор Nansen Олександр Сваневік, Ешлі Сварен зі Standard Crypto та комерційний директор TokenTerminal Расмус Савандер.

Повідомляється, що ця заява дозволить Terraform Labs продовжувати реалізацію свого бізнес-плану під час ведення поточних судових розглядів, включаючи «представницький позов, що очікується на розгляд у Сінгапурі, та судовий розгляд у США» з Комісією з цінних паперів та бірж США (SEC), йдеться в заяві Terraform Labs, як повідомило агентство Reuters.

Після цієї новини ціна LUNA знизилася на понад 5%, впавши до $0,62 відповідно до даних CoinGecko.

Наприкінці грудня 2023 року федеральний суд США став на бік SEC у справі проти Terraform Labs та її колишнього керівника До Квона, який перебуває під вартою в Чорногорії з березня 2023 року після засудження за спробу втекти до Дубай приватним літаком з використанням фальшивого паспорта. Рішення суду США вказувало на продаж Terraform Labs та До Квоном незареєстрованих цінних паперів, зокрема токенів LUNA, UST та MIR.

Terraform Labs відігравала важливу роль в екосистемі Terra, розробляючи та підтримуючи різноманітні проєкти та протоколи в її межах. Одним із ключових продуктів Terra була її невдалий алгоритмічний стейблкоїн TerraUSD (UST), який був розроблений для збереження своєї прив'язки до долара США за допомогою алгоритмічного зв'язку з LUNA.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.