Терористичні організації все частіше використовують Tron (TRX) для фінансування своєї діяльності

Блокчейн Tron набув популярності серед підтримуваних Іраном бойових угруповань, випередивши мережу Bitcoin.

27 листопада 2023 - 10:33
 0  14
Терористичні організації все частіше використовують Tron (TRX) для фінансування своєї діяльності

Tron, швидший і дешевший за Bitcoin, перевершив свого конкурента як платформу для переказів криптовалюти, пов'язаних з групами, визначеними Ізраїлем, Сполученими Штатами та іншими країнами як терористичні, повідомляє Reuters.

Журналісти проаналізували вилучення криптовалюти ізраїльськими службами безпеки з 2021 року. Результати показали різке зростання атак на гаманці TRX та зменшення вилучень гаманців Bitcoin.

«Раніше це був Bitcoin, а тепер наші дані показують, що ці терористичні організації все частіше віддають перевагу Tron», - Мріганка Патнаїк (Mriganka Pattnaik), генеральний директор компанії з аналізу блокчейнів Merkle Science з Нью-Йорка.

Всього Ізраїльське національне бюро протидії фінансуванню тероризму (NBCTF) заморозило 143 гаманці Tron у період з липня 2021 року по жовтень 2023 року, які, як воно вважає, пов'язані з «визнаною терористичною організацією» або використовуються для «серйозних терористичних злочинів».

Проте майже дві третини гаманців Tron (87) були вилучені Ізраїлем цього року, включаючи 39 гаманців, які, за заявою Ізраїлю в червні, належали ліванській Хезболлі, і 26 гаманців, які, за його заявою в липні, належали союзнику Палестинського Ісламського джихаду ХАМАС, який приєднався до нападу на Ізраїль.

У жовтні 2023 року Кіберпідрозділ поліції Ізраїлю в співпраці з Міністерством оборони, Ізраїльською агенцією безпеки та іншими національними розвідувальними агентствами успішно заморозив рахунки криптовалюти, які використовував ХАМАС.

Біржа Binance співпрацювала з ізраїльською владою, сприяючи пошуку та закриттю терористичних рахунків. Вилучені кошти будуть перераховані до державної казни.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.