Telegram запустив власну цифрову валюту для оплати послуг в міні-додатках

Популярний месенджер Telegram оголосив про запуск нової функції цифрових платежів під назвою «Telegram Stars». Ці зірки дозволять користувачам здійснювати покупки безпосередньо в додатку месенджера (iOS та Android).

7 червня 2024 - 16:03
7 червня 2024 - 16:05
 0  15
Telegram запустив власну цифрову валюту для оплати послуг в міні-додатках
Автор зображення: brokker.news

За словами генерального директора Telegram Павла Дурова, завдяки Stars міні-додатки тепер можуть приймати оплату за свої цифрові послуги. Більш того, розробники додатків можуть обмінювати свої Stars на Toncoin (TON) - токен мережі The Open Network, використовуючи біржу Fragment.

Варто зауважити, що цього тижня монета TON значно зросла в ціні, піднявшись на 10% і увійшовши до топ-10 криптовалют за ринковою капіталізацією.

«Розробники міні-додатків можуть вивести свої Stars через Fragment за допомогою TON», - написав Дуров. «Вони також можуть використовувати Stars для подальшого просування своїх додатків у Telegram на пільгових умовах!»

Це нововведення пов'язане із останнім сплеском популярності міні-додатків Telegram, до яких щодня приєднуються мільйони користувачів. Hamster Kombat - один з таких міні-додатків, який стрімко завоював популярність у Telegram. У цій захоплюючій грі користувачі можуть примножувати свої статки, купуючи «карти покращення» та виконуючи захоплюючі квести.

Минулого тижня Hamster Kombat оголосив про мільйони підписників і став каналом №1 у Telegram за кількістю користувачів.

Дуров зазначив, що останній бум міні-додатків уже зробив Telegram «головним місцем» для запуску нових додатків.

«Stars і рекламні субсидії виводять це на новий рівень - безпрецедентний в історії соціальних мереж», - додав він.

Комісія Apple та Google за Telegram Stars

Крім того, Дуров повідомив, що під час купівлі Stars, Apple та Google стягуватимуть 30% комісії.

Проте, месенджер «субсидіюватиме рекламу, придбану за допомогою Telegram Star», - додав він. Тобто, якщо розробники додатків реінвестують Stars для просування свого додатку, комісія не стягуватиметься.

«В результаті, запуск додатків у Telegram є економічно вигіднішим, ніж запуск традиційних мобільних додатків», - підсумував Дуров.

Варто додати, що у квітні Telegram у партнерстві з емітентом стейблкоїна Tether запустив Tether (USDT) на блокчейні TON. Співпраця спрямована на стимулювання більшого використання криптовалют через Telegram.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.