Технічний директор Ripple підтримує запропоновані зміни в управлінні XRPL

Головний технічний директор Ripple Девід Шварц нещодавно висловив свою думку щодо нової пропозиції щодо управління XRPL Foundation.

29 січня 2024 - 14:38
 0  8
Технічний директор Ripple підтримує запропоновані зміни в управлінні XRPL

У публікації в X від 29 січня Шварц підкреслив важливість залучення спільноти до формування цієї пропозиції, яку він назвав «солом’яною людиною» та попередньою концепцією, яка має на меті розпочати дискусії та залучити широкий спектр ідей.

Шварц наголосив на меті пропозиції покращити прозорість та демократичність управління XRPL. Він зазначив, що для подання таких ідей не потрібний спеціальний дозвіл, оскільки кожен член спільноти має право внести свій вклад.

Технічний директор Ripple висловив підтримку пропозиції Девіда Ф’юллінга щодо оновлення структури управління XRPL Foundation. Шварц вважає, що ці зміни призведуть до більш прозорого та інклюзивного управління XRPL.

Очікується, що запропоновані зміни створять більш демократичну структуру, яка сприятиме залученню спільноти до розвитку Фонду.

Ф'юллінг, у своєму нещодавньому зверненні до спільноти XRPL, детально розповів про час та мотиви, що стоять за його пропозицією. Він пояснив, що це стало наслідком давнього бажання спільноти відігравати більш впливову роль в управлінні XRPL.

Намір Ф'юллінга полягає в тому, щоб тісніше узгодити свою пропозицію з принципами децентралізації та демократичної організації. Його пропозиція не є критикою, а радше баченням покращення існуючої структури Фонду, пропонуючи більш чітку модель членства та методи сталого фінансування.

Його бачення також передбачає перетворення XRPL Foundation в більш інклюзивний орган, яким керують його члени. Ф'юллінг поділився своєю пропозицією з керівниками та розробниками Фонду XRPL перед її публічним оприлюдненням, прагнучи відкритого діалогу з громадськістю, а не закулісних дискусій.

Хоча деякі висловлюють занепокоєння потенційними наслідками пропозиції Ф'юллінга, він стверджує, що головною метою є забезпечення сталого фінансування Фонду без шкоди для його цілісності. Ф'юллінг запрошує спільноту спільно доопрацювати пропозицію, щоб вона відповідала цінностям спільноти та цілям XRPL Foundation.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.