Суд Чорногорії продовжив термін утримання під вартою До Квона

Чорногорський суд продовжив термін ув'язнення засновника Terra До Квона (Do Kwon) ще на два місяці, тоді як Південна Корея та США продовжують домагатися його екстрадиції.

12 грудня 2023 - 17:47
12 грудня 2023 - 17:48
 0  7
Суд Чорногорії продовжив термін утримання під вартою До Квона
До Квон | Фото: Woohae Cho/Bloomberg

Спікер Верховного суду країни в столиці Подгориці Марія Ракович (Marija Rakovic) підтвердила в коментарі AFP, що термін арешту Квона «продовжено на два місяці», повідомляє Barron's.

Досі незрозуміло, до якої країни буде депортовано опального крипто-підприємця.

Сполучені Штати на початку грудня 2023 року звернулися до Чорногорії з проханням екстрадиції До Квона, звинувативши його в шахрайстві та маніпуляції ринком у зв'язку з крахом TerraUSD, алгоритмічного стейблкоїна, який втратив прив'язку до долара США в 2022 році.

Південнокорейська влада також звинувачує Квона у шахрайській та маніпулятивній діяльності у зв'язку з руйнуванням TerraUSD. Вони стверджують, що він ввів інвесторів в оману щодо стабільності стейблкоїна та організував його крах, щоб отримати вигоду від хаосу на ринку.

Остаточне рішення належить міністру юстиції Чорногорії Андрею Міловічу (Andrej Milovic), який повідомив деяким посадовцям про свої плани передати Квона американським силовикам. За даними Wall Street Journal, Міловіч також повідомив посла США про майбутній крок.

За різними підрахунками, крах TerraUSD призвів до втрати приблизно 40 мільярдів доларів грошей інвесторів і спричинив потрясіння на глобальному ринку криптовалют.

Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) подала позов проти Квона за продаж незареєстрованих цінних паперів у TerraUSD та за введення інвесторів в оману в маркетингових матеріалах щодо стабільності та безпеки алгоритмічного стейблкоїна.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.