Стейкери Ethereum виводять активи з Lido та перенаправляють їх на платформи Ether.fi та Renzo

В той час як ціна Ethereum впала більш ніж на 2% за останні 30 днів, власники ETH почали виводити активи з Lido Finance на користь більш гнучких протоколів рестейкінгу.

3 квітня 2024 - 12:20
3 квітня 2024 - 12:30
 0  13
Стейкери Ethereum виводять активи з Lido та перенаправляють їх на платформи Ether.fi та Renzo
Автор зображення: brokker.news

Згідно з панеллю аналітики Dune, яка відстежує активність стейкінгу, Lido Finance зафіксував найбільший відтік Ethereum (ETH) серед аналогічних протоколів за останній місяць.

Сторінка, створена дослідником Hildobby, показує, що користувачі вивели понад 284 800 ETH з платформи Lido. Проте Lido зберігає домінування в сфері стейкінгу Ethereum з часткою ринку 29,7%.

Ончейн-дані свідчать про те, що власники ETH переходять на протоколи ліквідного рестейкінгу. Lido зафіксував найбільший щомісячний відтік, тоді як Ether.fi та Renzo Protocol залучили найбільший приплив – понад 400 000 та 280 100 ETH відповідно.

За даними DefiLlama, Ether.fi та Renzo є двома найбільшими платформами ліквідного рестейкінгу. Ether.fi має загальну вартість заблокованих активів (TVL) у розмірі 3,1 мільярда доларів США, а в Renzo інвестори вклали понад 2,1 мільярда доларів США. Користувачі заблокували понад 8 мільярдів доларів США в цих протоколах.

Стейкери Ethereum та бали Eigenlayer

Перехід від Lido до ліквідних рестейкерів, таких як Ether.fi та Renzo, підкреслює інтерес учасників DeFi до балів Eigenlayer. Протоколи ліквідного рестейкінгу використовують платформу Eigenlayer, щоб дозволити стейкерам забезпечувати безпеку інших мереж та рішень за допомогою ETH.

Ця практика виникла зі стейкінгу, визначної характеристики блокчейна Ethereum після переходу на Proof-of-Stake у вересні 2022 року. За новою парадигмою, стейкери замінили майнерів як головних охоронців ланцюжка Ethereum, заблокувавши ETH за допомогою валідаторів для підвищення безпеки.

Eigenlayer розширив цю ініціативу, переорієнтувавши ETH для стейкінгу на більш широкий набір протоколів і блокчейнів, пов'язаних з Ethereum. Протокол винагороджує учасників балами, а головна теза полягає в тому, що ці бали можуть бути перетворені на аірдроп токенів у майбутньому.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.