Спотові Bitcoin ETF вперше за місяць демонструють відтік коштів у розмірі $35,6 млн

Вперше з 25 січня Bitcoin-ETF у США зафіксували чистий відтік інвестицій на суму 35,6 мільйонів доларів. Це може свідчити про фіксацію прибутку інвесторами.

23 лютого 2024 - 07:30
 0  93
Спотові Bitcoin ETF вперше за місяць демонструють відтік коштів у розмірі $35,6 млн
Зображення: brokker.news

До цього протягом 17 днів спостерігався послідовний приплив коштів, який значною мірою забезпечували BlackRock та Fidelity.

Згідно з даними SoSoValue, більша частина відтоку припала на фонд GBTC від Grayscale. Він втратив 199 мільйонів доларів, що наблизило загальний вихід із трасту Grayscale до 8 мільярдів доларів на момент написання новини. Попри це, GBTC залишається найбільшим BTC-ETF на ринку з 22,7 мільярдами доларів активів під управлінням.

Незважаючи на відтік коштів із GBTC, BlackRock та Fidelity зберігають лідерство серед емітентів Bitcoin-ETF. Їхні фонди залучили десятки мільйонів доларів інвестицій. Разом ці два фонди можуть похвалитися понад 10 мільярдами доларів активів під управлінням та сукупним припливом коштів, що перевищує показники будь-якого іншого емітента, крім GBTC.

Експерти вважають, що Bitcoin-ETF сприятимуть зростанню ціни

Попри перший за чотири тижні день чистого відтоку коштів, Bitcoin зберігає попит з боку інституційних інвесторів через інвестиційні обгортки. За менш ніж квартал дев'ять емітентів накопичили понад 250 000 BTC, обігнавши таких відомих холдерів першої криптовалюти, як MicroStrategy та Tether.

Співзасновник та керівник досліджень Fundstrat Томас Лі вважає, що ці інвестиційні інструменти й надалі залучатимуть капітал як від роздрібних інвесторів, так і від корпоративного капіталу. Він пояснив, що така стійка зацікавленість, швидше за все, сприятиме зростанню ціни BTC.

Крім того, експерти припускають, що майбутнє скорочення винагороди майнерів Bitcoin на 50% (халвінг) у квітні призведе до шоку пропозиції та посилить дефіцит монети.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.