Співзасновник Solana Labs презентував технічний документ нового блокчейн-протоколу BunkerCoin

Анатолій Яковенко, співзасновник Solana Labs, звернув увагу спільноти на новий блокчейн-протокол під назвою BunkerCoin.

2 квітня 2024 - 16:33
2 квітня 2024 - 16:35
 0  51
Співзасновник Solana Labs презентував технічний документ нового блокчейн-протоколу BunkerCoin
Автор зображення: brokker.news

Оголошення співпало з випуском «Білої книги» (технічного документу) для BunkerCoin – протоколу, розробленого для середовищ із обмеженою пропускною здатністю, включаючи сумісність із короткохвильовим радіо.

Опублікований документ під назвою «BunkerCoin: блокчейн-протокол із низькою пропускною здатністю, сумісний із короткохвильовим радіо» (BunkerCoin: A Low Bandwidth, Shortwave Radio-Compatible Blockchain Protocol) пропонує технічний огляд.

BunkerCoin використовує рекурсивну хеш-функцію із нульовим розголошенням знань (ZK-Proof) та функцію із перевірюваним запізненням (Verifiable Delay Function, VDF) на основі доказу витраченого часу. VDF дозволяє майнерам знаходити «золотий квиток», необхідний для валідації блоків та цілісності транзакцій.

BunkerCoin вирішує проблему передачі даних через короткохвильове радіо за допомогою оптимізації під максимальний блок передачі (MTU) 300 байт. Це досягається за допомогою кадрів із кодами стирання для забезпечення надійності передачі даних та стійкості мережі в умовах обмеженої пропускної здатності. Протокол використовує правило найдовшого ланцюга на кшталт Nakamoto, яке працює разом із методами передачі та валідації для підтримки безпеки мережі.

Користувачам, які бажають інвестувати в цю технологію, слід остерігатися шахрайських монет із назвами на кшталт «BunkerCoin» на популярних блокчейнах, таких як Solana, Ethereum (ETH), Polygon (MATIC) та Base. Краще зачекати офіційного оголошення від самого Яковенка для підтвердження та отримання додаткової інформації.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.