Соцмережа X відмовилася від підтримки NFT у профілях користувачів

Технічний магнат Ілон Маск, який колись називав додавання NFT у X «дратівливим» та марнотратством інженерних ресурсів, зробив черговий неочікуваний крок.

10 січня 2024 - 20:55
 0  12
Соцмережа X відмовилася від підтримки NFT у профілях користувачів
Зображення: brokker.news

Соціальна платформа X з 2024 року повністю відмовляється від підтримки функцій та інформації, пов'язаних з невзаємозамінними токенами (NFT). Відтепер навіть преміум-підписники не зможуть завантажувати їх як фото для профілю.

Сторінка підтримки компанії очищена від будь-яких згадок про NFT-аватари. Нагадаємо, Twitter вперше інтегрував можливість використання NFT для облікових записів у січні 2022 року, до перейменування на X та купівлі Маском.

Тоді підписники Twitter Blue могли використовувати NFT як шестикутні фото для профілю. Користувачі могли завантажувати цифрові колекції, створені відповідно до стандартів токенів ERC-721 або ERC-1155 - фактично найпопулярніших стандартів для створення NFT на блокчейні Ethereum.

Функція також надавала додаткову інформацію при натисканні, включаючи адресу контракту NFT та колекцію, до якої він належить. Ілон Маск, який пізніше придбав компанію за $44 млрд у жовтні, різко розкритикував цей крок.

Маск заявив, що компанії краще зайнятися вирішенням зростаючої проблеми ботів, ніж додавати NFT-фото. Варто зазначити, що боти й досі залишаються проблемою на X під його керівництвом.

Після рішення припинити підтримку NFT на X, користувачі зі шестикутними фотографіями ще можуть відображати цифрові колекції. Неясно, чи платформа повністю відключить цю функцію в профілях.

Проте, це оголошення, імовірно, остаточно поховало надії на можливість торгівлі NFT в стрічках X, про що раніше натякали розробники після приходу Маска.

X не єдина соціальна медіа-компанія, яка відмовляється від NFT. Facebook та Instagram під материнською компанією Meta анонсували схожі інтеграції в тому ж 2022 році, але припинили підтримку NFT вже у березні 2023 року.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.