Шахраї Inferno Drainer, які вкрали $80 мільйонів у криптовалюті, закривають свій сервіс

Служба мультиланцюжкового криптошахрайства Inferno Drainer призупинила роботу «назавжди та більше не повернеться».

27 листопада 2023 - 13:24
 0  10
Шахраї Inferno Drainer, які вкрали $80 мільйонів у криптовалюті, закривають свій сервіс

Багатоланцюговий шахрайський сервіс Inferno Drainer припиняє свою роботу «назавжди» після того, як вкрав у жертв $80 мільйонів.

Згідно з постом у Telegram, опублікованим 26 листопада 2023 року, команда вирішила закрити сервіс, щоб «рухатися далі», не вдаючись у деталі. У повідомленні зазначається, що всі пов'язані з Inferno файли та сервери не будуть знищені, щоб клієнти могли «плавно перейти на новий сервіс, який вони оберуть».

«Inferno закрито назавжди і він більше не повернеться», - команда Inferno.

Inferno Drainer вперше виявили в березні 2023 року, залишивши тисячі інвесторів без їхніх криптовалютних активів. За різними оцінками, Inferno запустив понад 9 000 фішингових веб-сайтів, націлених на криптовалютні та NFT-проекти, такі як Arbitrum, Optimism, MetaMask, OpenSea, LayerZero Labs та багато інших.

Inferno Drainer був сервісом на основі підписки, який стягував зі своїх клієнтів 30% за створення фішингових веб-сайтів та ще 20% від кожної успішної крадіжки. За даними кібербезпекової фірми Scam Sniffer, Inferno Drainer вкрав близько $75 мільйонів менше ніж за рік.

Раніше повідомлялося, що шахраї почали видавати себе за компанії з аналізу блокчейнів та он-чейн детективів на X, щоб обдурити жертв. За підрахунками ZachXBT, шахраї вкрали понад $300 000 криптовалюти протягом кількох днів, використовуючи такі методи.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.