SEC вимагає судового рішення щодо класифікації криптоактивів у справі Terraform Labs

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) звернулася до суду з проханням визначити, чи слід віднести до цінних паперів криптовалюти, що фігурують у справі Terraform Labs.

6 грудня 2023 - 00:02
6 грудня 2023 - 00:02
 0  12
SEC вимагає судового рішення щодо класифікації криптоактивів у справі Terraform Labs

У поданні від 4 грудня SEC попросила суддю, який веде справу, визначити, чи є певні криптовалютні активи цінними паперами. Традиційно це завдання виконує суд присяжних.

Оригінал подання SEC англійською мовою від 4 грудня з проханням щодо класифікації криптоактивів у справі Terraform Labs

Основна частина аргументу SEC полягає в застосуванні Тесту Хауї (Howey Test), давнього еталону для визначення цінного паперу. Комісія твердо переконана, що криптовалюти, що фігурують у цій справі, відповідають критеріям інвестиції грошей у спільне підприємство, прибуток від якого очікується переважно від зусиль інших осіб.

У поданні SEC йдеться: «Немає справжньої суперечки щодо суттєвого факту, що пропозиції Відповідачів щодо криптовалютних активів передбачали інвестицію грошей, у спільне підприємство, з очікуванням отримання прибутку від зусиль Відповідачів». Ця заява підкреслює їхню впевненість у прямоті справи та передбачає відсутність необхідності обговорення присяжними.

Це втручання SEC є частиною ширшої моделі активного віднесення комісією криптовалют до цінних паперів, що підтверджується її діями проти таких галузевих гігантів, як Binance і Coinbase. У відомій справі проти Ripple рішення федерального судді щодо токена XRP вказало, що він може не бути класифікований як цінний папір, що може вплинути на майбутні відносини SEC з топ-менеджерами Ripple.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.