SEC наврядчи погодиться схвалити Ethereum ETF через спірний статус ETH

Ерік Балчунас, старший аналітик ETF Bloomberg, висловив думку, що затвердження спотових Ethereum ETF малоймовірне через позицію SEC стосовно Ethereum.

15 травня 2024 - 07:00
 0  71
SEC наврядчи погодиться схвалити Ethereum ETF через спірний статус ETH
Автор зображення: brokker.news

У своєму нещодавньому пості Балчунас чітко зазначив, що Комісія США з цінних паперів та бірж (SEC) класифікує Ethereum (ETH) як цінний папір, що робить схвалення спотового Ethereum ETF практично неможливим.

На підтвердження своєї позиції він наводить той факт, що SEC запитувала у заявників ETF, чи правильно суб’єкти подали пропозиції щодо лістингу товарних ETF.

«Це показує, що SEC, можливо, розглядає ETH як цінний папір у своїй відмові. Наші шанси на схвалення залишаються такими ж: мінімальними», - заявив Ерік Балчунас, старший аналітик ETF Bloomberg.

Джеймс Сейффарт також погоджується, що після того, як SEC знову назвала ETH цінним папером, шанси на відмову від схвалення ETF на Ethereum зросли.

«Також варто додати, що я особисто все ще вважаю більш вірогідним, що SEC не визнаватиме Ethereum цінним папером у цих відмовах, які надходитимуть протягом наступного тижня чи близько того. Але ми незабаром дізнаємося», - сказав Джеймс Сейффарт, аналітик Bloomberg.

Минулого тижня SEC продовжила термін розгляду заявки на запуск спотового ETF на базі Ethereum від Invesco та Galaxy. Новий крайній термін - 5 липня.

Крім того, 23 квітня SEC відклала своє рішення щодо спотового ETF на Ethereum від Franklin Templeton з крайнім терміном 11 червня. До цього регулятор продовжив термін розгляду аналогічної заявки від BlackRock.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.