SEC намагається безпідставно отримати фінансові документи Ripple

Компанія Ripple Labs звинувачує Комісію з цінних паперів та бірж США (SEC) у спробі отримати її фінансові документи за межами встановленого терміну та безпідставно. Своє рішення Ripple обґрунтовує тим, що інформація не є релевантною для майбутнього судового розгляду в квітні.

20 січня 2024 - 11:42
 0  50
SEC намагається безпідставно отримати фінансові документи Ripple
Зображення: brokker.news

У судовій заяві від 19 січня команда юристів Ripple стверджувала, що SEC змінила свою позицію щодо збирання додаткових даних під час фази розкриття інформації, коли кожна сторона зобов'язана надавати іншій стороні відповідні документи. 11 січня Комісія вимагала від Ripple надати аудітовані фінансові звіти за 2022 та 2023 роки, розкрити всі контракти, пов'язані з продажем або передачею XRP стороннім особам після початкового подання позову, а також надати додаткову інформацію про доходи від продажу XRP інституційним інвесторам.

Проте термін для запиту матеріалів під час фази збирання фактів минув у серпні 2021 року. Ripple стверджує, що SEC мала «достатньо можливостей» вимагати будь-яких матеріалів, які вона вважала необхідними.

Команда юристів Ripple підкреслила, що суд не повинен піддаватися на вмовляння регулятора. Вони також аргументували, що SEC вичерпала всі свої запитання, тобто перелік письмових питань, які SEC могла задати Ripple до судового розгляду.

Судовий розгляд між Ripple та SEC має розпочатися в квітні. Регулятор вперше висунув звинувачення проти Ripple в грудні 2020 року, звинувативши компанію в отриманні коштів за рахунок продажу незареєстрованих цінних паперів через XRP.

Однак у липні 2023 року Ripple досягла часткової перемоги над SEC, оскільки суддя постановив, що токен XRP не є цінним папером у випадку програмних продажів на криптобіржах.

Ця конфронтація є частиною ширшої суперечки щодо регулювання криптовалют у США. Рішення суду матиме значні наслідки для майбутнього криптоіндустрії.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.