Ripple може готуватися до запуску XRP ETF

Останні події в компанії Ripple свідчать про те, що розробник технології блокчейн-платежів, можливо, готується до запуску спотового XRP ETF.

28 січня 2024 - 20:38
 0  420
Ripple може готуватися до запуску XRP ETF
Зображення: brokker.news

Вакансія старшого менеджера з розвитку бізнесу в Ripple вимагає виконання ключової функції: «просувати ініціативи ETF, пов'язані з криптовалютою, зі внутрішніми торговими командами та відповідними партнерами».

Ця новина з'являється на тлі непростого юридичного протистояння Ripple з Комісією з цінних паперів та бірж США (SEC), яке, на думку багатьох, зрештою може призвести до чіткіших правил і довгоочікуваного схвалення інших крипто-ETF, крім спотового Bitcoin ETF.

Криптоаналітична спільнота та галузеві оглядачі швидко оцінили потенційні наслідки цієї ролі. 27 січня форум з криптоаналітики Good Morning Crypto опублікував у X (Twitter) допис, підкреслюючи можливу значущість маленької деталі в описі вакансії.

Елеонор Терретт з Fox Business у коментарі до посту Good Morning Crypto зазначила, що найм такого фахівця може бути початковим кроком на шляху до створення XRP ETF.

Проте Терретт вказала на необхідність попереднього схвалення ETF на ф'ючерси XRP перед схваленням спотового XRP ETF.

Вона звернула увагу на прецедент, створений схваленням ф'ючерсів на Bitcoin Чиказьською товарною біржею (CME), яке було вирішальним для SEC, щоб дати зелене світло спотовим Bitcoin ETF.

Криптожурналіст Колін Ву підтримав думку Терретт, підкресливши важливість вакансії в очікуванні заявки на XRP ETF.

Джеймс Сейффарт з Bloomberg раніше підкреслив необхідність розміщення ф'ючерсів на XRP на великій біржі деривативів, наприклад CME, перед схваленням SEC XRP ETF. Обґрунтування полягає в тому, що присутність XRP на CME забезпечить базовий актив для ETF, який є критичною вимогою для його схвалення.

Показники XRP за більш широкий період часу підкреслюють труднощі, з якими він стикається на тлі поточної регуляторної дискусії. За останні 30 днів, згідно з даними CoinGecko, монета втратила понад 16% своєї вартості. Також вона зафіксувала падіння ціни на 7,3% за останні два тижні та 3,2% за останні сім днів.

Проте за останні 24 години ціна XRP скромно зросла на 1%, що супроводжувалося 24-годинним обсягом торгів у 637,9 мільйонів доларів.

Варто зазначити, що схвалення XRP ETF все ще залишається під питанням, оскільки залежить від результату юридичного протистояння Ripple з SEC і загальної позиції регуляторних органів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.