Протокол zkSync Era не працює через проблеми з мережею

Основна мережа протоколу ZkSync Era, відомого своєю технологією масштабування блокчейну Ethereum, вже понад 3 години не працює та не створює нових блоків.

25 грудня 2023 - 22:16
25 грудня 2023 - 22:17
 0  12
Протокол zkSync Era не працює через проблеми з мережею
Зображення: brokker.news

Розробники підтвердили технічну несправність 25 грудня та заявили, що працюють над відновленням функціональності. Команда проекту пообіцяла повідомити спільноту, щойно з'явиться більше інформації про проблему. Причини зупинки мережі досі невідомі.

Варто зазначити, що минулого місяця компанія ChainLight, що займається аудитом безпеки блокчейнів, виявила вразливість у протоколі zkSync Era, яка могла призвести до потенційної втрати 1,9 мільярда доларів США у разі експлуатації.

Незважаючи на це, zkSync Era має багаторівневу систему безпеки. Це ускладнило б використання вразливості будь-ким, крім Matter Labs, інфраструктурної команди, що стоїть за zkSync Era.

Минулого тижня розробники платформи блокчейну Zilliqa повідомили про критичну ситуацію в блокчейні, яка призвела до зупинки виробництва блоків. Вони запевнили, що активи користувачів у безпеці, але попросили тимчасово скасувати депозити та виведення коштів.

Пізніше того ж дня команда проекту повідомила, що вони виявили проблему, на вирішення якої знадобиться кілька годин. В результаті їм вдалося відновити функціональність мережі, яка не обробляла блоки понад півдоби.

Залишається незрозумілим, коли саме відновиться нормальна робота мережі ZkSync Era та які наслідки матиме ця зупинка. Спільнота уважно стежить за подіями та чекає на інформації від команди розробників.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.