Промокоди та бонуси Binance при реєстрації Квітень 2024

Повний список діючих промокодів Binance. Починай торгувати, використовуючи бонуси під час реєстрації на біржі. Промокоди безкоштовно для нових користувачів.

27 грудня 2023 - 22:00
20 березня 2024 - 17:16
 0  313
Промокоди та бонуси Binance при реєстрації Квітень 2024
Промокоди та бонуси Binance | © BROKKER GROUP 2023

Платформа Binance всім новим клієнтам пропонує бонус за реєстрацію, який дозволить проводити вигідніше операції з торгівлі криптовалютою. Станом на Квітень 2024 року, розмір економії сягає 25% на комісії, що стягується трейдером за транзакції. Ця акція діє цілий місяць, тому важливо встигнути нею скористатися, щоб з'явилася можливість не лише ознайомитись із торговим майданчиком, а й навчитися здійснювати фінансові операції. Тим, хто раніше зареєструвався, не варто засмучуватись, оскільки і для них трейдер надав можливість отримання приємних сюрпризів та бонусів.

Промокод для нових користувачів

Найпростішим способом отримати бонуси новачкам – скористатися введенням промокоду в момент реєстрації особистого облікового запису на платформі Binance. Розмір знижки може становити до 25% на суму комісії, що стягується трейдером, за проведення торгових операцій на біржі. При цьому варто пам'ятати, що скористатися одночасно декількома знижками не вийде. Вони не лише не підсумовуються, а й спроби їх одночасного використання не дозволить сама система, оскільки це заборонено правилами.

Про стартовий промокод можна забути, якщо реєструєтеся за реферальним посиланням. Якщо введете код 117456513, то в такому випадку отримайте знижку у розмірі 20% на біржові операції. При цьому дана знижка буде діяти постійно для конкретного облікового запису. Це вигідно, причому не лише для новачків, а й досвідчених трейдерів.

Особливості використання знижки

Отримані промокоди Binance можна використовувати для наступних типів операцій:

 • Пза проведення ф'ючерсних операцій;
 • У спотовій торгівлі. В даному випадку клієнт при здійсненні операцій з купівлі/продажу монет заробляє на підвищенні вартості придбаної криптовалюти. Усі операції прості та зрозумілі навіть новачкам. Однак основною особливістю є доступність проведення торгових угод виключно на кошти, що є на обліковому записі;
 • Маржинальні торги. Операції схожі зі спотовими, але для підвищення прибутковості використовується певне плече, яке дозволяє підвищувати ставку до 125 разів від початкової. Тут потрібно бути впевненими в тому, що угода вигідна, інакше можна отримати борги на велику суму.

Під час проведення торговельно-фінансових операцій враховуються всі види криптовалют, які використовуються на конкретному обліковому записі. Це можуть бути BNB, ETH, BTC та інші підтримувані трейдерською платформою, а також реальні валюти.

Як отримати знижку у розмірі 40%?

Для того, щоб отримати знижку 40% на комісії трейдера за проведення торгових операцій, потрібно не лише використати промокод, який був згаданий вище, а й бути учасником програми для залучення рефералів. Таким чином, якщо ви берете участь у реферальній програмі і під час реєстрації вводите промокод, а потім зберігаєте на особистому рахунку 500 BNB, то в такому разі можете торгувати на цю суму з можливістю виведення маржі, яка її перевищує. Ця схема проста та зручна, підійде навіть для новачків.

Кому вигідна ця знижка?

Знижка на трейдерські операції не підійде тим клієнтам платформи Binance, які щодня проводять мінімальну кількість операцій. Якщо сумарно на місяць загальна кількість продажів або купівлі криптовалюти в межах від 2 до 5, то в такому разі знижка вам точно не здасться вагомою. При малих оборотах знижку навряд чи зможете помітити, оскільки вона виявиться мізерною. Для великих операцій знижка виявиться вагомою, без них рівень прибутку буде значно меншим. Тому для трейдерів, які торгують по-крупному, їм знижка стане в нагоді, оскільки створить додаткове джерело доходу.

Для великих інвесторів у криптовалюту, ця знижка також виявиться вигідною. Якщо постійно здійснювати внутрішньобіржові угоди, то в такому разі заробіток на маржі буде вагомим.

Промокод для ф'ючерсних операцій

Якщо ви робите операції з ф'ючерсами на майданчику Binance, то в такому разі рекомендується скористатися спеціальним промокодом 117456513. Він дозволить отримати знижку на проведення будь-яких торгових угод у розмірі 20%. Основною особливістю є повернення коштів з урахуванням плеча або без нього залежно від типу операції. Можна використовувати будь-які валютні пари з ринковими чи лімітними ордерами. Термін дії цього бонусного коду складає всього місяць. Забирати знижку можна у спотових операціях. Для введення промокоду, учасник трейдерської платформи повинен використовувати один із таких методів:

 1. Ввести вручну ідентифікатор під час реєстрації особистого облікового запису;
 2. Перейти за спеціально згенерованою системою реферального посилання.

Варто враховувати, що для зареєстрованих користувачів введення цього промокоду неможливе. Тому можна створити новий обліковий запис. Це правилами трейдерського майданчика Binance не заборонено.

Як отримати бонус за реєстрацію?

Для всіх трейдерів на сайті Binance доступний бонус у розмірі 6 тис. SHIB. Для його отримання потрібно виконати такі дії:

 1. Зареєструватися за спеціальним посиланням;
 2. Пройти верифікацію протягом 14 діб;
 3. Активувати ваучер у центрі винагород в особистому кабінеті, після чого скористатися ним.

Якщо бонусом не скористатися у відведений термін, він буде анульований.

Способи зниження комісії

На майданчику Binance знизити комісію можна трьома способами:

 • Збільшити обіг на торгових операціях;
 • Отримати статус VIP-клієнта;
 • Сплачувати збори криптовалютою BNB.

Який із перерахованих способів вибрати, кожен вирішує сам. Завдяки можливості вибору багато трейдерів і вибирають майданчик Binance. Жодна конкурентна біржа не готова запропонувати вигідніші умови.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.