Перший спотовий Bitcoin-ETF від Grayscale офіційно розпочав торги

У середу Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) нарешті схвалила перетворення Bitcoin-трасту Grayscale вартістю 27 мільярдів доларів на ETF.

11 січня 2024 - 15:29
 0  11
Перший спотовий Bitcoin-ETF від Grayscale офіційно розпочав торги
Зображення: brokker.news

Важливий крок для індустрії криптовалют: сьогодні розпочалися торги першого Bitcoin-ETF з прямою експозицією (спотовий) - Grayscale Bitcoin Trust (GBTC). Отримавши вчора схвалення від Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC), GBTC за лічені години перетворився з трасту на повноцінний ETF, відкривши нову еру доступності BTC для традиційних інвесторів.

«Рада підтвердити, що GBTC розпочав передринкову торгівлю о 4-й ранку EST сьогодні», - повідомила у електронному листі представниця Grayscale Дженніфер Розенталь.

Ця подія - справжній прорив для криптосфери. Рішення SEC стало кульмінацією багаторічної боротьби за схвалення Bitcoin-ETF, що відкриває шлях для більших інституційних інвестицій та потенційно призведе до стабілізації та зростання ціни віртуальної валюти.

«Сьогоднішній день є поворотним моментом для індустрії, такий момент настав після довгих років зусиль та очікувань», - прокоментував новину генеральний директор Grayscale Майкл Зонненшайн.

Попри запуск, GBTC виділяється серед конкурентів високою комісією - 1.5% з інвестицій, тоді як інші BTC-ETF стягують від 0.2% до 0.9%. Очевидно, Grayscale покладається на значну перевагу в розмірі активів: понад 27 мільярдів доларів під управлінням дають трасту серьйозну вагу на ринку.

Цілком імовірно, схвалення GBTC та майбутнє зародження інших Bitcoin-ETF сприятимуть широкому прийняттю криптовалют, відкриваючи нові можливості для інвесторів та бізнесу

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.