PEPE звинувачує «підступних» екс-членів команди у підозрілих транзакціях

Команда мемкоїну PEPE пролила світло на низку загадкових транзакцій гаманця розробника, які викликали занепокоєння у оглядачів ринку.

28 січня 2024 - 09:00
28 січня 2024 - 20:39
 0  7
PEPE звинувачує «підступних» екс-членів команди у підозрілих транзакціях
Зображення: brokker.news

У заяві, поширеній 26 січня через платформу X, PEPE чітко дистанціювалось від цих дій, натякаючи на можливу причетність «підступних» екс-членів команди.

Така реакція PEPE стала відповіддю на зростаючу невизначеність, спричинену помітними транзакціями з гаманця розробника мем-монети. Учасники ринку не мали інформації про деталі цих транзакцій, але категорична відмова команди від будь-якого зв'язку з ними вказує на складну передісторію, в якій задіяні колишні співучасники.

Команда також запевнила, що ані ці, ані майбутні транзакції подібного характеру не пов'язані з нинішнім складом проєкту.

Підозри, кинуті на колишніх членів команди, свідчать про інцидент у серпні 2023 року, коли розробники-шахраї перенаправили кошти з мультипідписного гаманця проекту, викравши 16 трильйонів токенів PEPE, що на той час становило майже 16 мільйонів доларів. Злочинці переправили кошти на кілька криптобірж.

Увага сфокусувалася на таких особах, як Ерік Воллес, відомий під різними прізвиськами, та брати Фрік, Брендон і Кріс, яких нібито причетні до крадіжки.

Після крадіжки менеджмент PEPE вжив рішучих дій. Вони знову забезпечили безпеку решти 10 трильйонів токенів, стратегічно знищили 6,9 трильйонів і залучили нових радників для посилення довіри до проекту.

Після скандалу PEPE балансує на межі між відновленням довіри інвесторів та прокладанням шляху вперед. Команда прагне раціонально використати решту 3,79 трильйонів токенів для встановлення стратегічних партнерств та посилення позицій на ринку.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.