Падіння ціни Bitcoin спричинило ліквідацію понад $250 млн на криптовалютному ринку

За останні 24 години загальна сума ліквідацій на криптовалютному ринку перевищила $250 млн.

19 січня 2024 - 11:46
 0  368
Падіння ціни Bitcoin спричинило ліквідацію понад $250 млн на криптовалютному ринку
Зображення: brokker.news

Згідно з даними Coinglass, наразі обсяг ліквідацій становить $252.5 млн. Більшість примусово закритих позицій припали на Bitcoin (BTC) та Ethereum (ETH).

Раніше ціна першої криптовалюти впала нижче $41 000, що коштувало трейдерам $81.1 млн. Учасники ринку, які відкрили довгі позиції в ETH, також зазнали значних збитків - ціна другої за капіталізацією криптовалюти впала до $2400, що коштувало трейдерам $32 млн.

Понад 90% ліквідацій розподілилися між біржами OKX, Bybit, Huobi та Binance. Binance виконав найзначніший ордер - біржа закрила довгу позицію BTC-USDT на $7.31 млн.

На момент написання новини курс Bitcoin становить $41 200. Згідно з даними Coinglass, за останні кілька годин трейдери відкрили більше довгих позицій, ніж коротких, що свідчить про віру учасників ринку в подальше зростання BTC.

Прихильники криптовалют та ринкові експерти пов'язують падіння з активним продажем BTC компанією Grayscale. Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) раніше зазнав значного відтоку коштів, загальна сума яких склала $594 млн на тлі поточного спаду на ринку криптовалют. З 12 січня компанія перемістила вже 9 840 BTC на Coinbase Prime на суму $418 млн. Загальний обсяг BTC, переміщених Grayscale на біржу, досяг 41 478 BTC.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.