ООН рекомендувала країнам, що розвиваються, заборонити рекламу криптовалют

Країнам, що розвиваються, з низькою фінансовою грамотністю ООН рекомендувало обмежити або повністю заборонити рекламу, пов'язану з криптовалютами.

15 Липень 2022 - 20:09
24 листопада 2023 - 22:02
 0  21
ООН рекомендувала країнам, що розвиваються, заборонити рекламу криптовалют

Організація ЮНКТАД, яка входить до складу ООН, опублікувала аналітичний документ про цифрові активи, в якому вони закликали країни, що розвиваються, поставити під заборону рекламу криптовалют у зв'язку з тим, що ця галузь ще не налагоджена належним чином і залишається нерегульованою.

У звіті під назвою «Не все те золото, що блищить», зазначено, що криптовалютний ринок має не лише переваги, а й має ряд недоліків, таких як ризик втрати грошового суверенітету, зменшення маневреності в політичному середовищі, сприяє незаконним фінансовим махінаціям та впливає на стабільність макроекономіки через популярність криптовалют.

Далі цитата економіста та старшого співробітника ЮНКТАД Пенелопи Хокінс:

«Йдеться не про схвалення чи несхвалення криптовалюти як явища, а про те, що існують соціальні ризики та витрати, пов'язані з нею, ця рекомендація застосована до будь-яких спекулятивних чи ризикованих фінансових продуктів, доходність на даний етап не визначено».

Автори цього документа наголосили, що він має саме політичний характер і дає можливість для вивчення мотивації, наявних ризиків та витрат для нормативного поля.

Також, крім заборони на рекламу, урядам рекомендується «зробити цифрові активи менш привабливими», фахівці запропонували зробити обов'язкову реєстрацію криптовалютних гаманців та бірж, обкласти транзакції даної системи податками.

Для зниження привабливості вводити нові та піднімати існуючі торгові збори, а фінансовим установам заборонити тримати чи пропонувати послуги, пов'язані з криптоактивами.

Підсумовуючи, ЮНКТАД рекомендує країнам, що розвиваються, обмежити або зовсім заборонити рекламу криптовалютних систем і компаній на платформах соціальних мереж і громадських місцях. Ці необхідні заходи пов'язані із захистом прав користувачів у країнах з низькою фінансовою грамотністю.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.