Міністерство фінансів США вивчить настрої суспільства до ринку криптовалют

Мінфін США подала запит на вивчення настрою суспільства про можливі ризики та переваги використання криптовалютних активів.

13 Липень 2022 - 18:37
24 листопада 2023 - 21:59
 0  16
Міністерство фінансів США вивчить настрої суспільства до ринку криптовалют

Уряд США має намір вивчити настрої та ставлення суспільства до ринку криптовалют. Відповідний указ було підписано 8 липня президентом Сполучених Штатів Америки Джо Байденом.

Згідно з указом Міністерство фінансів має вивчити вплив цифрових активів на:

  1. Систему фінансів;
  2. Національну безпеку;
  3. Зростання економіки.
«Для споживачів цифрові активи можуть представляти потенційні переваги, такі як швидші платежі, а також ймовірні ризики, у тому числі пов'язані з шахрайством» — заявила заступник глави відомства з внутрішніх фінансів Неллі Лян.

У документі зазначено, що основними цілями політики США щодо криптоактивів є:

  1. Захист бізнесу, протекція інвесторів та звичайних споживачів;
  2. Оборона США, глобальний захист фінансової стабільності, мінімізація системних ризиків;
  3. Нацбезпека, пов'язана з незаконним використанням цифрових активів;
  4. Підтримка технологічного прогресу та інше.
«Зростання використання цифрових активів та відмінності між спільнотами також можуть становити непорівнянний фінансовий ризик для менш поінформованих учасників ринку або посилювати нерівність», — йдеться у документі.

Міністерство фінансів надало можливість відповісти громадськості на низку питань щодо даної теми. Учасники опитування можуть самостійно пояснити причину популярності криптовалюти як явища. Варто зазначити, що збір коментарів триватиме місяць і завершиться 8 серпня 2022 року.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.