Мем-монета Dogwifhat на блокчейні Solana зросла на 70% на тлі чуток про можливий лістинг на Binance

Dogwifhat (WIF), мем-токен блокчейну Solana, злетів на понад 70% за останні 24 години завдяки значним інвестиціям китів та чутками про його потенційний лістинг на Binance.

11 січня 2024 - 14:18
 0  20
Мем-монета Dogwifhat на блокчейні Solana зросла на 70% на тлі чуток про можливий лістинг на Binance
Зображення: brokker.news

Раптовий стрибок співпав із серією великих ордерів на купівлю від інвестора, відомого як «Binanceinsider.sol». Дані Lookonchain показують, що цей кит купив 17,22 мільйона токенів WIF за приблизно 8,65 мільйона доларів США.

Значні інвестиції, разом із красномовним нікнеймом інвестора, розпалили чутки про можливість лістингу Dogwifhat на Binance. Це не перший раз, коли Binanceinsider.sol інвестує в WIF. Раніше, він придбав близько 20 мільйонів токенів за приблизно 225 000 доларів США.

Після останньої покупки Binanceinsider.sol став другим за величиною власником WIF, з портфелем, що оцінюється майже в 7 мільйонів доларів США.

За останні 24 години WIF зріс на 70%, а обсяг торгів на децентралізованих біржах досяг 35,8 мільйонів доларів США, згідно з даними DEXScreener. Капіталізація токена тепер перевищує 230 мільйонів доларів США.

Цей підйом розмістив WIF на сьомому місці серед мем-монет за капіталізацією, згідно з CoinMarketCap.

Хоча від Binance не було офіційної заяви щодо лістингу Dogwifhat, спільнота з нетерпінням чекає будь-яких оголошень після швидкого зростання ціни токена та діяльності Binanceinsider.sol.

Dogwifhat став одним із найпомітніших токенів в екосистемі Solana, набувши популярності разом з Bonk (BONK) та іншими токенами під час сплеску інтересу до мемних криптовалют на цьому блокчейні в грудні.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.