LedgerX переказала $175 млн збанкрутілій FTX US

Повідомляється, що LedgerX, підрозділ збанкрутілої криптовалютної біржі FTX, готується внести 175 мільйонів доларів у процедуру банкрутства своєї материнської компанії.

30 листопада 2022 - 22:04
24 листопада 2023 - 22:36
 0  76
LedgerX переказала $175 млн збанкрутілій FTX US

Відповідно до звіту Bloomberg із посиланням на людей, знайомих із ситуацією, платформа для торгівлі деривативами надасть кошти вже в середу.

Джерела стверджують, що кошти надходитимуть із капіталу у розмірі 250 мільйонів доларів, які LedgerX виділив для участі в торгах для отримання дозволу на кліринг угод криптовалютними деривативами без залучення третіх сторін.

LedgerX офіційно відкликала заявку, депоновану Комісією з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC), після того, як 11 листопада FTX оголосила про банкрутство.

Представник регулятора заявив, що CFTC відомо про запланований переказ.

CFTC стежить за LedgerX

Два тижні тому комісар CFTC Крістін Н. Джонсон (Kristin N. Johnson) вказала, що комісія має своїх інформаторів в LedgerX. За словами Джонсона, CFTC щодня відстежувала та контролювала операції LedgerX, щоб захистити активи клієнтів, що зберігаються на платформі.

LedgerX — одна з небагатьох дочірніх компаній FTX, які залишилися платоспроможними після краху другої за величиною у світі криптовалютної біржі. У вересні 2021 року компанія стала частиною криптомімперії Сема Бенкмана-Фріда (Sam Bankman-Fried) після того, як була придбана за нерозкриту суму. Потім LedgerX була розміщена на FTX.US, де працювала як регульована платформа для користувачів, щоб торгувати деривативами на основі криптовалюти.

LedgerX залишається ліквідним, незважаючи на банкрутство FTX

Заявка нового генерального директора FTX Джона Дж. Рея III (John J. Ray III) від 17 листопада показала, що LedgerX була однією з найліквідніших компаній у ширшій екосистемі FTX з більш ніж 300 мільйонами доларів на балансі.

Після банкрутства FTX та її колишній лідер стали об'єктом численних судових позовів з боку інвесторів та користувачів платформи. Буквально вчора інша збанкрутіла криптовалютна компанія BlockFi подала до суду на колишнього генерального директора FTX Сема Бенкман-Фріда, щоб отримати контроль над його акціями в Robinhood, які він нібито використовував як заставу для кредиту від BlockFi.

Коли компанія подала заяву про захист від банкрутства відповідно до глави 11, вона вказала, що у неї може бути до 1 мільйона кредиторів, які в сукупності заборгували понад 3 мільярди доларів. Новий виконавчий директор FTX Джон Дж. Рей III та його команда консультантів переглядають бухгалтерські книги компанії у пошуках готівки та криптовалюти, які вони можуть продати, щоб допомогти погасити борги перед кредиторами. Переведення 175 мільйонів доларів у банкрутну масу FTX можна розглядати як крок у правильному напрямку для нового керівництва.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.