Криптоспільнота ЄС має два тижні, щоб приєднатися до обговорення криптоданих

Регулюючий орган Європейського союзу з цінних паперів продовжує приділяти більше уваги регулюванню криптовалюти, ініціюючи заходи щодо посилення контролю за криптовалютними транзакціями.

3 серпня 2022 - 18:00
24 листопада 2023 - 22:12
 0  21
Криптоспільнота ЄС має два тижні, щоб приєднатися до обговорення криптоданих

Європейське управління з цінних паперів та ринків (ESMA) у вівторок опублікувало відкритий тендерний документ, спрямований на збір додаткової інформації про торгові дані щодо транзакцій криптовалюти.

ESMA шукає «позабіржові криптографічні дані» або дані про спотові угоди та угоди з деривативами на централізованих біржах або позабіржових криптоторгових платформах.

Регулятор спеціально шукає «криптодані поза мережею» або транзакції, пов'язані з криптографією, які не походять із блокчейну. Згідно з ESMA такі угоди включають спотову торгівлю та торгівлю деривативами на централізованих біржах або позабіржових торгових майданчиках.

«Охоплення має включати всі основні біржі та криптоактиви, щоб забезпечити справедливе уявлення про ландшафт крипторинка», — йдеться у документі. ESMA зазначило, що постачальники криптографічних даних повинні щодня оновлювати актуальну інформацію, заявивши:

«Дані повинні бути доступні з щоденною періодичністю та включати доступ до книг замовлень, де можна побачити поширення та ліквідність на біржах та торгових парах — у фіаті та криптовалюті».

Стеля контракту складає 100 000 євро (102 000 доларів США), що відповідає максимальній тривалості чотирирічного рамкового контракту, зазначає ESMA. Регулятор запросив фізичних та юридичних осіб взяти участь у тендері до 17 серпня.

Ця новина з'явилася незабаром після того, як Європейська рада досягла угоди про створення окремого органу боротьби з відмиванням грошей (AML) для нагляду за деякими постачальниками послуг криптоактивів наприкінці червня 2022 року. Очікується, що новий регулятор контролюватиме «високорискові та транскордонні фінансові організації», включаючи криптофірми, щоб «покласти кінець дикому заходу нерегульованої криптовалюти».

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.