ЗМІ: Криптобіржа OKX приймає підроблені документи для реєстрації та верифікації користувачів

Криптобіржа OKX опинилася в центрі скандалу через розслідування ЗМІ, яке стверджує, що платформа приймає підроблені посвідчення особи для верифікації «Знай свого клієнта» (KYC).

6 лютого 2024 - 12:54
 0  33
ЗМІ: Криптобіржа OKX приймає підроблені документи для реєстрації та верифікації користувачів
Зображення: brokker.news

Журналісти з 404 Media виявили, що OKX, можливо, не перевіряє належним чином інформацію під час реєстрації користувачів, дозволяючи обліковим записам з підробленими документами проходити перевірки KYC. Розслідування показує, що веб-сервіс, який стверджує, що використовує «нейронні мережі» для створення реалістичних підроблених посвідчень за 15 доларів, допоміг успішно пройти процес верифікації особи на OKX.

Згідно зі звітом, журналісти протестували процес верифікації OKX, використовуючи підроблений британський паспорт, згенерований сервісом, що виявило вразливості в системах KYC/AML (протидії відмиванню грошей) OKX. Хоча партнер OKX з перевірки, Jumio, підкреслив свою надійну процедуру перевірки для виявлення фейкових профілів, він ухилився від коментарів щодо конкретних процедур OKX, коли зіткнувся з звинуваченнями в прийнятті підроблених посвідчень.

Представник служби підтримки OKX, поспілкувався з Protos та розповів, що реальні процедури KYC/AML можуть не проводитися під час створення облікового запису або внесення криптовалюти. Здається, OKX перевіряє KYC/AML, коли «особа намагається зняти гроші з платформи OKX», - сказав представник.

Станом на момент публікації, OKX не робив жодних публічних заяв щодо цього питання.

Однак OKX, схоже, не єдина криптобіржа, яка, імовірно, приймає підроблені документи для проходження KYC. У травні 2023 року блокчейн-аналітик ZachXBT виявив, що криптобіржа Gate.io верифікувала обліковий запис під ім'ям північнокорейського політика «Кім Чен Ин» за допомогою електронної пошти «notlazarus», що підкреслює зростаючу стурбованість щодо ефективності процедур KYC на криптобіржах.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.